Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu Parfümler Kör Alınır mı?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu Parfümler Kör Alınır mı?

Merhaba,
    30 yaşındayım ve kumralım. Aşağıda sıraladığım parfümleri kör almalı mıyım sizce? Bir abimizin tavsiyesi ile.

- Frassai Teiusanddu ( o kadar araştırdım ancak sadece birkaç kadın youtber kendisinden bahsediyor. Unisex demesine rağmen bana kadın parfümü algısı yarattı)
    -Ray-Flection Masque Milano ( Sadece birkaç yorum)
    - Regalien Marrakesh ( beymen markasıymış. Fragnatica da sadece oylama da iyi ancak yorum yok. Youtubeda da video yok, çok ilginç.
    - Afnan Supremacy ( herhalde tek içime sinen bu. Her yerde güzel yorumlar okudum)
    - Acqua di Parisis ( Valla çakma parfüm zannettim başta ve yine hiçbir yerde yorum yok neredeyse)

Sizlerin tavsiyesi nelerdir?

Frassai onerebilirim,baharatlı hadis tatlı, yanık şeker de hissediliyor. Genelde feminen bulduğum kokuları ya hediye ediyorum ya da dekant olarak satışa koyuyorum. Ancak bu kokuyu elimden çıkarip cikarmamakta kararsız kaldım, ara sırada kullanıyorum güzel koku benm için. Serin havalar ve kışın daha güzel oluyor.

Yorum

Afnan Supremacy kör alınabilir..

Yorum

Aralarında en ama en kör alış yapılabilecek parfüm Afnan Supremacy (tabii ki "Silver" olduğunu varsayarak yazıyorum. Yoksa Supremacy serisinin bir sürü alt parfümü var)

Yorum

İşleniyor...
        X