Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Türkiye de Olmasını istediğiniz Marka

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kozmetik yasağı kalksın yeter..Demsa grup getirip 500 lük parfüme 1200 isterse ne anlamı var

Yorum

LORENZO VILLORESI...... Bu kesinlikle ilk sırada..

Sonra aklıma gelenler, Agonist, L'Erbolario, Parfum d'Empire, Laboratorio Olfattivo, Parfumerie Generale, Rania....

Yorum

• Kartaliçe
        Kartaliçe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kesinlikle... Keiko mecheri loukhoum seriside bence olması gerekenler arasında

• Minty
        Minty Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Eveeeet :-( Loukhoum serisi neden yok ki Türkiye'de!!

Önceliğim Guerlain 2. sırada Amouage nin bu serileri ---) http://www.fragrantica.com/perfume/A...ani-20493.html 3. olarak Kilian

Yorum

Masque Milano, Parfum de Empire, Mona Di Orio, Le Labolar da ilgimi çekti. Tauer,Papillion aklıma gelenler

Yorum

Mona di Orio, Parfum d’Empire, D.S & Durga, Bogue, O’Driu, Profumi Del Forte ilk aklıma gelenler oldu.

Yorum

L’Artisan’ın geri dönüşünü dört gözle beklemekle beraber hakkında oldukça nüfuzlu ve hatırlı kişilerden övgüler duyduğum Hiram Green olabilir. İçlerine yüzeysel girebildiğimiz Parfum d’Empire ve Parfumerie Generale de cabası...

Yorum

Estee Lauder Le Labo'u hala nasıl sokmadı Türkiye'ye hayret.Gelmeli

Yorum

Parfum d'Empire, Slumber House. Yeni markaların gelmesi, istediğin zaman deneme imkanı için güzel olur. Fiyatlar ülkemizde 2 katı olacağı için, satın alma konusunda hiç bir avantajı yok.

Yorum

Profumum Roma ve Heeley de olabilir. Heeleyin başarılı kokusu az gerçi denediğim 5-6 kokuda

Yorum

Parfumerie Generale gelse yeterli olurdu benim için

Yorum

Yakın zamanda açılacak olan Nishane nin kendi butiğinde ülkemizde olmayan bir kaç marka olacak arkadaşlar

Yorum

• Kosovic
                        Kosovic Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam çok güzel bir haber. Ne zaman, nerede açılıyor acaba. Ve hangi markalar gelicek bilginiz varmı

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                      Yakın zamanda açılacak olan Nishane nin kendi butiğinde ülkemizde olmayan bir kaç marka olacak arkadaşlar
                      Nishane'nin kendi butiği var mı ki? Zamanında Nişantaşında aramıştım, kapandığını söylemişlerdi.

Yorum

Bir nevi Jovoy, Mazzolari veya Venustas işi. Ancak diğerleri galiba önce butiği açıp kök salınca kendi parfümlerini yapmışlardı diye biliyorum?

Yorum

• caliban
                          caliban Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Jovoy öyle ama diğerlerini bilmiyorum

Andy Tauer'i hemen geri istiyoruz. Ayrica Liquides Imaginaires, Masque, Francesca Bianchi, Neela Vermeire gormek isterdim. Bir de Fueguia gelse ilginc olabilir.

Yorum

Imaginary Authors vs....

Yorum

İşleniyor...
                          X