Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Her zamanki gibi kredi kartlarınızda bolcana boş yer olması ve bolcana parfüm fotoğrafları paylaşmak ümidiyle

Bu başlığa güncel Euro ve Dolar kurlarını sabitleyelim

Yorum

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      2017-01-12
      > Dolar : 3,84 Tl
      > Euro : 4,08 Tl

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme

Scent of Peace ve Ursa geliyor 2 gün içinde
    Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
      Bu başlığa güncel Euro ve Dolar kurlarını sabitleyelim
      kurlar bu şekilde giderse sanırım Beymen'deki parfümler fiyat olarak 1.5 katına çıkacak. İç acıtan bir durum.

Yorum

• Forsy
        Forsy Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Zamanında siz söylemişsiniz cantona8 Burak hocam ve baya iyimser yaklaşmışsınız

• ntmm22
        ntmm22 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Zamanında siz söylemişiniz ve çok çok iyimser yaklaşmışınız Mustafa hocam

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Cok zor bir ongoru degildi tabi ama 1.5 kati derken bile 40 kez dusunmustum simdi son vergi ile birlikte magazalar kar marjlarini kisip, online satisa yonelirlerse yine bi ferahlik olabilir. Su haliyle 1000 liralik bir urun, normal kosullarda kar payi, kdv hesabi, operasyonel giderleri vs derken daha yurda girmeden yuzde 25 zam ile gelince, tum bu saydigim ve unuttugum maliyetleri o zamin uzerine ekleyin
        Son Düzenleme cantona8; 22-04-20, 20:04. Tarafından yapıldı.

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

kurlar bu şekilde giderse sanırım Beymen'deki parfümler fiyat olarak 1.5 katına çıkacak. İç acıtan bir durum.
      Kozmetiğe %20 ya da 25 zam da gelmişti. Her ülke için geçerli değil ama yine de bazı parfümleri ciddi oranda etkileyebilir bu zam da. Bir yandan kurlar bir yandan da zamlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Debussy View Post

Kozmetiğe %20 ya da 25 zam da gelmişti. Her ülke için geçerli değil ama yine de bazı parfümleri ciddi oranda etkileyebilir bu zam da. Bir yandan kurlar bir yandan da zamlar...
        artık içimizde yaşatmaya.. her damlanın kıymetini bilmeye başlama zamanı geliyor sanırım :P

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

artık içimizde yaşatmaya.. her damlanın kıymetini bilmeye başlama zamanı geliyor sanırım :P
          Bir iki gündür ekonomik yazılar okuyorum yerli - yabancı; bazı bilimsel verilerle yapılmış incelemeler korkutucu. Doların bir sene içinde politik olaylarla bağlantılı olarak 5 - 6 bandına hatta 8'e kadar yolu olduğunu ön gören yazılar vardı. Dolar 8 falan olursa düşünemiyorum

Yorum

son kur durumundan sonra yeni alımlar için biraz sabredicem. malum ekonomi ülke genelinde fena bi halde şuan mevcut koleksiyonu korumak en mantıklısı. ama fırsat olunca bi ursa ve memo african leather var aklımda

Yorum

Hermes 24 Faubourg Pour Femme EDP aldım

Yorum

• Arzues
                Arzues Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tam bir imza kokudur.. Özel gecelerimde kullanıyorum. İz bıraktırıyor..

Chergui yi bu sabah teslim aldım. Bence takas dünyasının hızla geliştiği bir döneme gireceğiz. Bu gidişat bzi çok hırpalayacak.

Yorum

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hayırlı olsun. Haklı olabilirsiniz, bu tedirgin dönemde takas öncelik olacak gibi geliyor bana da.

Uzun süre parfüm almayacağım! yetti artık

Yorum

Ben yüzüme doğuya doğru yönetmiş bulunuyorum; Afnan'dan "Supremacy" (gümüş) aldım; Aventus klonu diye...çok memnum kaldım.

Yorum

Gerek ekonominin çalkantılı seyretmesi gerekse düğün hazırlıklarım hasebiyle,bu aralar parfüm satın almıyorum en son 2 ay önce Prada L'Homme almıştım

Yorum

v canto mea culpa
                    v canto alibi
                    Olfactive Studio Flashback
                    sabah teslim aldım. Şişeler çok güzel.
                    Sadece garçons.

Yorum

• Paranoid Android
                      Paranoid Android Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sağlıklı günlerde kullanın

• Hattab.
                      Hattab. Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkür ederim hocam. Daha güzelleri sizlerin olsun.

Artık splitlerin önemi daha da artacak gibime geliyor bir şişe parasına dört, beş çeşit parfüm sahibi oluruz hem daha ekonomik olur

Yorum

İşleniyor...
                    X