Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Cumartesi ya da pazar günü İstanbul'a gidecem Uzay'a da gidecem. African leatherı fiyatından dolayı eledim. Jubilation için biraz sportif olduğumu düşünüyorum onu da eledim. Private label,ursa,interlude,black afgano yeni adaylarım. Çoğumuzun yaptığı gibi kendi bildiğimi okuyacam ama neden belirterek fikrinizi almak isterim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• promesta
      promesta Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Umut hoca'ya katılıyorum private label - interlude - black afgano dekant olarak alınsa bile uzun yıllar idare edebilecek kokular. Şişeli almanıza gerek yok zira bitiremeyeceksiniz. Bence de ursa'ya yönelmelisiniz.

• vesna
      vesna Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      interlude'un adını duyunca bile tedirgin oluyorum. seyreltilerek kullanılmalı.

• harunozkan89
      harunozkan89 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      umutun dediklerine katılıyorum ama abi ursa da mood kokusu ya, yani bilmiyorum aranızda kouros kullananlarınız bile var bişey demek istemiyorum ama ursa fazla hayvansı kirli bi koku, begenen zatençok az olr etrafınızda, kızlar genelde kaçarlar ursadan, nadir yani begenilcek etrfatan. bende az bi ursa var arada bileğime 1-2 fıs sıkıyorum keyfini çıkarıyorum ama gunluk kullanamam boyle kokuları.. gerek varmı bu kadarına ben afircan leather derdm kesinlikle bunların arasından. private labeli zaten dusunmem bile, çok kaliteli ama kullanılcak gibi değil

Amouage Reflection'ımı beklemekteyim

Yorum

Az evvel Beymen indirimden faydalanarak Robert Piguet - Baghari siparişi verdim, gayet güzel indirim yapmışlar
      http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

Bazı ufak tefek tereddütlerim olsa da LdDM'yi şişeli olarak aldım gitti.

Yorum

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Eşim aldı Milano'dan, yanında getirdi.

• harunozkan89
          harunozkan89 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          tam bir tarz koku, güle güle kullanın

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkürler

Bugün jovoy psychedelique aldim, güzel bir vanilya amber birlikteliği olmuş.

Yorum

• Sahin
          Sahin Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          ilk sıkınca biraz tozlu sert bir açılışı var paculinin fakat daha sonraları amber ve vanilya bayağı yumuşatıyor. Açılışta ciddi ciddi hissettiriyor kendini.Şunu söyleyebilirim ben sevdim ama pek genele hitap etmez.

• ibrhm
          ibrhm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          👍 sağlıkla kullanın.

• Sahin
          Sahin Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok teşekkür ederim kardeşim

Bana yardımcı olan genç bir öğrenci kız beceriksizlik yapmamışsa, oldukça uygun fiyata bir de TDC Sel de Vétiver almış olabilirim.

Yorum

• Sahin
          Sahin Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sel de vetiveri nerden edinebilir?

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Alıp getirecek biri olursa yurtdışındaki sitelerde değişik fiyatlar çıkabiliyor.

Orjinal yazı sahibi: Haydar ALKANAT
        ibrhm Bey'in tavsiyesi üzerine bugün iş çıkışı Uzay parfümü arayıp buldum ve gittim. Doğubank Sirkeci'de harika bir yermiş. Gucci 1'e benzediği için Bentley Absolute denemeye gitmiştim ama o yokmuş sonra işletmenin sahibi Bülent bey çok bilgili ve o yardımcı oldu. Önce yumurta gibi bir kahverengi şişeden parfüm denedim ve yüreğim kalktı beğenmedim. Daha sonra benim Carbon'u gördüm sürpriz oldu ve maceraya girmeyeyim diye bir şişe daha aldım. Ama Bentley'den Intense diye bir koku vardı ve onu çok beğendim. Tatlı baharatlı olgun ve klas bir parfümdü. Fiyatı duyunca onu da aldım. Buradan hem İbrahim hem de Bülent beye teşekkür ederim.
        Haydar bey bende Gucci PH1 seven birisi olarak Bentley Absolute'u CGD2MAN'dan daha başarılı buluyorum. Eğer hala deneme imkanınız olmadıysa size denemelik bir dekant kargolayabilirim.

Yorum

Amouage Reflection

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            hayırlısı olsun güzel seçim iyi günlerde kullanın.

Yeni foruma yeni parfüm fotoğrafı, sevgililer günü indiriminden kendisine fayda sağlayan tüm arkadaşlara selam olsun
          Click image for larger version

Name:	IMG_0103.JPG
Views:	216
Size:	1.52 MB
ID:	15565

Yorum

• promesta
            promesta Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Güzel günlerde kullanın hocam.

• LesPaul
            LesPaul Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            sağ olun hocam.

• Umut Kurtoğlu
            Umut Kurtoğlu Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Pişti.. Güzel günlerde sana da hocam

Afnan supremacy silver aldım.Çok sentetik olacağını düşünüyordum. Kokladıktan sonra şaşırttı beni. Fragrantica da bahsedildiği gibi baskın olan ananas değil daha çok bergamot gibi geldi bana. Favori kokularım arasında kendileri
          Son Düzenleme Wadajat; 12-02-17, 17:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bu ay yine dayanamayıp birkaç koku aldım. Tabi bazıları daha az miktarda..

Xerjoff Naxos
            Vertus Fresh Orient
            Vertus Bois et Cuir
            LM Parfums Sensual Orchid
            Nishane Fan Your Flames (Daha gelmedi)
            Victor & Rolf Spicebomb
            Bond NY Patchouli (Çarşamba yola çıkacak )
            TM Miroir des Majestes (Çarşamba yola çıkacak )
            Son Düzenleme Xlusive; 12-02-17, 21:46. Tarafından yapıldı.
            Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

3 gun once , boyner de gezerken gaza geldim. Histoires de parfum dan Fidelis ve Serge Lutens Chergui arasında çok kaldım. her ikisini de ilk defa test etmiştim , kararım Chergui oldu. 400 lira üzerine 100 tl indirim vardı. Güzel oldu.

Yorum

herkesin parfümleri hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Yorum

Herkesin yeni parfümleri hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanılsın

Yorum

Yorum

• harunozkan89
                      harunozkan89 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      vayyy kenan hocam güzel günlerde kullanasın

• yalciner51
                      yalciner51 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkürler Doktorum, Kardeşim..

• umit.K
                      umit.K Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Güzel günlerde kullanın. Acayip merak ediyorum Pardon'u, kısmetse haftaya dekantı geliyor. Bakalım ne olacak. Beklentim yüksek
                  İşleniyor...
                  X