Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post

Yarın hava yağışlı Encre Noire sıkarım büyük ihtimal
    bi nebze onu da getir belki kandırırım seni
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Yardley April Violets ve Solinotes Iris'le menekşe-iris'lere devam ettim. Uzunca bir deneme sürecinden sonra da Chanel No:19 EdP aldım.

Yorum

• Kilian A Taste of Heaven
        Köre yakın bir alış yaptım bakalım.

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Güzel günlerde kullanın ben de brandroom indiriminden tam bir kör alış yapacaktım sonra vazgeçtim ilk alacağım Kilian bu olmasın dedim ama kendimi zor tuttum resmen

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bende de refill seti olmasaydı alacaktım ilk Kilian şişemi ali hocam

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok teşekkürler.Pişman olmayacağımdan neredeyse eminim

• Bond NY Amber

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
          Kilian A Taste of Heaven
          indirimi gördüm bende biraz önce. Refil 290 tl, şişeli 543 galiba. Çok iyi fiyat. Ah birde tüm çeşitlere uygulaşalardı bu indirimi harika olurdu.

Yorum

• murrjm
            murrjm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sitede refil şişeyi almak istediğimde sepete ekle butonu çıkmıyor.Dün tesadüfen telefondan girince sepete ekledim son 1 adet kalan ürünü.
            Benim ekranımda mı bir tuhaflık var anlamadım.bu arada mağazada liste fiyatları geçerliymiş.Bu fiyatların internet sitesine özel olduğunu söyledi görevli arkadaş.

• Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar View Post

indirimi gördüm bende biraz önce. Refil 290 tl, şişeli 543 galiba. Çok iyi fiyat. Ah birde tüm çeşitlere uygulaşalardı bu indirimi harika olurdu.
          fiyat bedava, bana göre kilianın en iyi parfümlerinden. şişeli olması da cabası

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: €g€m€n View Post

fiyat bedava, bana göre kilianın en iyi parfümlerinden. şişeli olması da cabası
            Bu fiyatlara beğenenin kaçırmaması gerekir.

Yorum

• Ben de sepete atamadığımdan alamadım Kilian refill. Şişeliye de boş masraf gibi geldi aradaki farkı görünce.

Yorum

• murrjm
                murrjm Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Evet , 2 ürünü yan yana görünce aynı 50 ml ürün için fiyat farkı bana da gereksiz geldi ama kokuyu çok beğenirsem bir tane de şişeli alabilirim diye düşünüyorum

• Büyük ihtimal tükendi.

Yorum

• Fiyatı görünce elimdeki A Taste of Heaven dekantını kullanayım dedim. Grimtırak, ıslak beton hissi veren kafurlu, keskin, erkeksi bir lavanta ile açıldı. Aromatik erkeksi çiçeklerin etkisiyle biraz daha ferah bir hale gelip sonra da pudralı vanilyayla lavantanın birlikteliği olarak devam etti. Yavaşça ortaya çıkan ve giderek artan ama dozu aşırıya kaçmayan tatlılığı ve çok kaliteli lavantasıyla dikkat çekiyor. Tatlılık muhtemelen tonkadan geliyor. Pek değişim göstermeyen, düz çizgide giden bir parfüm. Temelde bir lavanta-vanilya parfümü olarak biraz minimalist bir yapıda ve benim ölçülerime göre oldukça eski kokuyor. 40-50 yaş üzeri, eski kafa bir beyefendi parfümü havasında. Lavantaya özel ilgi duyan biri değilseniz pek tavsiye edebileceğim bir yapıda değil. En azından benlik bir parfüm olmadığı kesin.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                  Fiyatı görünce elimdeki A Taste of Heaven dekantını kullanayım dedim. Grimtırak, ıslak beton hissi veren kafurlu, keskin, erkeksi bir lavanta ile açıldı. Aromatik erkeksi çiçeklerin etkisiyle biraz daha ferah bir hale gelip sonra da pudralı vanilyayla lavantanın birlikteliği olarak devam etti. Yavaşça ortaya çıkan ve giderek artan ama dozu aşırıya kaçmayan tatlılığı ve çok kaliteli lavantasıyla dikkat çekiyor. Tatlılık muhtemelen tonkadan geliyor. Pek değişim göstermeyen, düz çizgide giden bir parfüm. Temelde bir lavanta-vanilya parfümü olarak biraz minimalist bir yapıda ve benim ölçülerime göre oldukça eski kokuyor. 40-50 yaş üzeri, eski kafa bir beyefendi parfümü havasında. Lavantaya özel ilgi duyan biri değilseniz pek tavsiye edebileceğim bir yapıda değil. En azından benlik bir parfüm olmadığı kesin.
                  Aynen söylediğiniz gibi. Eski kafa bir parfüm. Bende direk elimdeki parfümü fıslattım. Fiyat güzel ama benimde tarzım değil.

Yorum

• Encre Noir aldım bakalım ısınabilecekmiyim
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: CNYT
                      Ben yeni birbirine benzer parfümlerden çok eski kafa bana göre çoğu niş olan vintage parfümlerin peşindeyim. Yeni akım parfümlerden sıkılmaya başladım artık.
                      Birbirine benzer parfümler çoğalmaya başladı. Bugün Hacivatı deneme imkanım oldu. Söylenildiği gibi Aventusa benzerlik var. Performans fena değil ama.

Yorum

Kilian A Taste of Heaven
                        Tedarik edilemediği için para iadesi yapıldı
                        Harvey Nichols'da görevli arkadaş artık A taste of Heaven gelmeyecek dedi.
                        Kilian'a instagram üzerinden kokunun üretimi durduruldu mu diye sorduğumda hem evet hem hayır şeklinde cevap verdi. Online olarak ve butiklerde satışı devam edecekmiş.

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Su anda senin adina gercekten uzuldum ve alamadigima da ayrica pisman oldum :/

Tedarik edilemediği için para iadesi yapıldı
                        Harvey Nichols'da görevli arkadaş artık A taste of Heaven gelmeyecek dedi.
                        Kilian'a instagram üzerinden kokunun üretimi durduruldu mu diye sorduğumda hem evet hem hayır şeklinde cevap verdi. Online olarak ve butiklerde satışı devam edecekmiş.
                        Kötü olmuş. Fiyatı görünce şişenin dibinde kalanı denemiştim gayet başarılı idi.

Yorum

İşleniyor...
                        X