Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu aralar Vintage heyecanı sardı beni.En son Olinka Grandiosa(1993 üretimi) ile Cridance(1992 üretimi) aldım.

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Güle güle kullanın. Nasıl kokular merak ettim, zamanın moda parfümlerine benziyordur diye tahmin ediyordunuz. Bozulmadan kalabilmişler mi?

• Nefis kokusu keşke kolay bulunan koku olsa ve stoklasam. Uzulsemmi sevinsemmi bilemedim korka korka kullanacam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Gaza geldim resmen - dayanamadım ve listemdekilerin çoğunu aldım.

Nasomatto Baraonda, Dior Fahrenheit, Neroli Portofino, YSL L’homme Ultime, Bleu de Chanel & Le Labo Jasmin 17 ve Creed GIT.

https://www.fragrantica.com/member/851846/

Yorum

• En son JO MALONE OUD&BERGAMOT aldım

Yorum

• kargoda gelmesini beklediğim Ormonde Jayne Black Gold

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Drekoo View Post
            Tiziana Terenzi Casanova. Bu ne afilli kutu. Şimdiye kadar en güzel parfüm sunumu diyebilirim. Tepedeki ışık kapağı kaldırınca yanıyor. Müthiş tasarım
            Gösterişe önem veren markaların büyük çoğunluğunun "sıvılarından" artık hiç bir beklentim kalmadı

Yorum

• Drekoo
              Drekoo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben terenziyi seviyorum. Casanova da gerçekten hakkını veren bir koku. Herkesin beğenisi farklı Mustafa hocam ben de ursayı bedavaya kullanmam. Laudano nero da renk vermeyen kuru bir odunsu bence

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aynen Ekrem hocam. Belirttim de zaten.. Tabii ki beğenilere saygım sonsuz. Ama markaya eleştirel baktığım zaman, neredeyse birbirinin kopyası, misk ile güçlendirilmiş meyveler vs hakim. Parfümsever olarak beklentim daha yüksek idi bu markadan. Parasını haketmeyen markaların başında bu aşağıda da saydığım bir kaç İtalyan marka var. Çünkü işin gösteriş kısmı daha çok sattırıyor. Bizleri tenzih ediyorum. Herkes her şeyi sevmesin tabii ki Yorum kişisel

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Gösterişe önem veren markaların büyük çoğunluğunun "sıvılarından" artık hiç bir beklentim kalmadı
            aynen öyle bende de vardı kokusu tek düze ne koktuğu belli değil diğer terenziler gibi belki biraz draco biraz da kirke eh işte...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Herod View Post

aynen öyle bende de vardı kokusu tek düze ne koktuğu belli değil diğer terenziler gibi belki biraz draco biraz da kirke eh işte...
              Özellikle Ursa ve Laudano hariç gerisini at! (bunlar haricindekileri seven arkadaşların zevklerine saygım tabii ki sonsuz). Ki yeni yeni meşhur olmaya, duyulmaya başlayan markalar, özellikle italyanlar! bu işi iyice gösterişe döktü. Yok el yapımı şişe imiş (bkz Moresque) bilmem neymiş. Yahu içindeki bir şeye benzemedikten sonra... Birbirinin kopyası basit tasarımlar ile nereye giden bir özgünlük anlayışı. Esinlenmekten bahsetmiyorum! Kopya Tabi yine hepsinin 2-3 amiral gemisi var (sağlam denebilecek parfümleri). Asıl enteresan olan bizler gibi parfüm hobisini farklı boyutlarda yaşayan kitlelerin dışındaki standart kullanıcı dediğim masum vatandaşlar da bizlere göre basit gelen kokuları seviyor. Ki pazarlama tekniği tam da burada işin içine giriyor sanırım. Benim alanım değil bu konular Ama bana göre Tiziana Terenzi, Sospiro, Moresque, The Merchant of Venice gibi markaların bizi hedeflemedikleri kesin

Yorum

Özellikle Ursa ve Laudano hariç gerisini at! (bunlar haricindekileri seven arkadaşların zevklerine saygım tabii ki sonsuz). Ki yeni yeni meşhur olmaya, duyulmaya başlayan markalar, özellikle italyanlar! bu işi iyice gösterişe döktü. Yok el yapımı şişe imiş (bkz Moresque) bilmem neymiş. Yahu içindeki bir şeye benzemedikten sonra. Birbirinin kopyası basit tasarımlar il nereye giden bir özgünlük anlayışı. Esinlenmekten bahsetmiyorum! Kopya Tabi yine hepsinin 2-3 amiral gemisi var (sağlam denebilecek parfümleri). Asıl enteresan olan bizler gibi parfüm hobisini farklı boyutlarda yaşayan kitlelerin dışındaki standart kullanıcı dediğim masum vatandaşlar da bizlere göre basit gelen kokuları seviyor. Ki pazarlama tekniği tam da burada işin içine giriyor sanırım. Benim alanım değil bu konular Ama bana göre Tiziana Terenzi, Sospiro, Moresque, The Merchant of Venice gibi markaların bizi hedeflemedikleri kesin
                bende bu dediklerini sevemedim tarzım olmadığından elbette...
                kullananlara saygım sonsuz tek ricam ursa sıkıp yanıma gelmemeleri

Yorum

• RİYAFES
                  RİYAFES Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

• Herod
                  Herod Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  sen geldiğin de akşamdı soğuktu kasvetliydi bulutlar siyah örtüyle kaplanmıştı burnum sigaraya esir olmuştu, sen de sabah sıkmıştın ursayı koku kalmamıştı

• CNYT
                  CNYT Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bence Tiziana Terenzi ve onun kardeşi V Canto markasının çıkarttığı tüm parfümler fiyasko hele ülkemiz için sahte falan şeklinde laf yapmaları hoşuma gitmedi. Xerjoff bana göre daha oturaklı ve kaliteli -esinlenme adı altında- iyi kopyalar üretiyor.

.....Tiziana Terenzi, Sospiro, Moresque, The Merchant of Venice gibi markaların bizi hedeflemedikleri kesin
                Bugün Merchant of Venice'in parfümlerini Venedik'te anlaşmalı oldukları bazı otellerin odalarına müşterilerin kullanmaları için koyduklarını gördüm bir paylaşımda. Hedef deyince aklıma geldi.
                estefanyen

Yorum

• cornelius
                  cornelius Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Biz otel odasından abajur söküp götürmeye çalışan bir ceddin devamıyız. Orayı yıkarlar.

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

• Ambre Russe için gözü kararttım.

Yorum

• Geldi kerata

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    oh miss güzel günlerde kullan hocam

• Herod
                    Herod Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok teşekkür ederim şu an püfür püfür hergele

• Sanırım yaz için Hermes Nil alacağım yedekte tutmak için. Uyguna yakalarsam alcam

Yorum

• Issey Miyake L’eau d’Issey
                    Issey Miyake L’eau Majeure
                    Miller Harris Fleurs de Sel
                    Yazlık yatırımlara başladım. Deniz, tuz, mandalina, portakal...
                    Uygun fiyat düşerse bi Nicolai bi de Hermes Jardin’lerden birini düşünüyorum.

Yorum

• matrai
                      matrai Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Majure için yorum bekliyorum lütfen

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Fleurs de sel cok iyi secim

• STH Extreme yedekleyeceğim

Yorum

İşleniyor...