Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu ay aldıklarım.
    Guerlain Oud Immortel
    Tom Ford Noir Anthracite
    Ermenegildo Zegna Mediterranean Neroli
    Tom Ford'u kısa sürede çar çur ederim, Guerlain'ın keyfini sürerim, Zegna'yı da bahara kadar kenarda yatırırım gibi duruyor.

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İyi günlerde kullanın hocam.Noir Anthrecite benim de aklımda olan bir koku.
      Bu arada Oud Immortel yazmışsınız ama Guerlain Oud Essentiel edindiniz sanırım.Oud Essentiel için yorumunuzu bekleriz

• Evet yanlış yazmışım Oud Immortel’de de gözüm vardı zaten içimdekileri dökmüşüm. Oud Essentiel’e gelirsek, serinin diğer iki parfümü tatlı ve çoğu kişi için fazla feminendi bu ise tam bir erkek parfümü diyebilirim. Gül ve oud görünce genelde karşılaştığımız birbirinin kopyası olan parfümlerden farklı. Bu kombinasyonlarda genelde sıkar sıkmaz burnu tırmalayan baskın yağlı gül beni çok zaman almaktan vazgeçirmiştir. Oud Essentiel’de ise gül çok az ve derinlerde, oud ve deri ön planda. Tam bir kışlık. Kazak kokusu diye tabir edilebilecek, dumansı oud. Kalıcılık ve silaj yüksek tahmin edilebileceği gibi. Parfümün 125ml olduğunu hatırlatayım. Bu tarzı sevenler şans verebilir. Ben duty free’de pek bir beklentim olmadan bileğime sıkmıştım Guerlain’ın bu serisi baydı diye düşünürken, bütün gün bileğimi kokladığımı fark edip almaya karar verdim.

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Serinin diğer kokularını da beğeniyorum.Bu da boş bir iş değil anlaşılan.Deneyelim bakalım.
      Teşekkürler yorum için

• Beymen splitinden gelen guerlain sdv

Hayran olmayıp da aldığım şişeli nadir parfümlerden
    Yıllar önce yine bir splitten 5 ml alıp pek de özellikli olmadığını düşünmüştüm ama yine de split olunca şişeli girdim nedense

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Comme des garçons blue cedrat
      comme des garçons white.
      Sadece garçons.

Yorum

• Yorum

• PinotNoir
          PinotNoir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkürler. Horizon ve Andalou için küçük notlar almıştım. Test ettiklerimiz kısmında paylaşırım.

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sevinirim, yorumlarinizi bekliyorum

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Oriza LLEGRAND markasının hiçbir parfümünü denemedim ve yorumunuzla merakım tavan yaptı Sercan bey kız arkadaşınız da güzel günlerde kullansın ...

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
        Royal Leather dan 1 dilim alırım

Yorum

• ROYAL VETIVER BOURBON. Oye. Royal leatherda gözüm kaldı

Yorum

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Benim de Single Malt da

• MFK Lumiere Noire femme aldım. Merakla bekliyorum.

Yorum

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Brandroom indiriminde ben de alacaktım ama önceliğim olmadığı zor oldu ama tuttum kendimi. İyi günlerde kullanın

• kaside
          kaside Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkür ederim

• Uzayda terrenin efsanevi bachti var 2008 üretimli alsam mo ne yapsam acaba bilemedim ki çekle falan 280 ne geliyor

Yorum

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Forum olarak yaklaşık 15-20 kişi bu kokuyu edindik bile.

• Orjinal yazı sahibi: Furkanadana01
        Uzayda terrenin efsanevi bachti var 2008 üretimli alsam mo ne yapsam acaba bilemedim ki çekle falan 280 ne geliyor
        280 ise bence alin hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Sonunda..

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bir Amerika çıkarması olmuş gibi

• Azzura
            Azzura Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Güle güle kullan Can hocam hepsi de birbirinden güzel kokular

• cornelius
            cornelius Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Teşekkür ederim Sefayir hocam, Kürşat hocam, Kemal hocam..

Amongst Waves ilk denememe göre akuatik kokularla o kadar arası olmayan beni kendine çekti. Kalıcılığı da fena değil gibi. 1-2 kez daha denedikten sonra biraz daha detaylı yorumlayabilirim. Fierce denemediğimden benzerliğini bilemiyorum.

çıkarma demeyelim de mini bir fırsat diyelim matrai

• By kilian Black phantom

Yorum

• Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir yerlerden tanıdık geldi

• connoisseur
              connoisseur Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Dogrudur

• Aldım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Trendyol kampanyasından Narciso Rodriguez Discovery Box aldım. Sette 30 ml olarak Narciso Poudrée, Narciso EDT ve EDP var. Narciso Poudrée'yi zaten çok beğenmiştim ancak 50/90 ml almak konusunda kararsızdım. Narciso EDP yi de deneyip beğenmiştim ve EDT yi merak ediyordum. Üçünü kampanya ile 90 ml den daha ucuza almış oldum. .

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Güle güle kullanın. Ben de çok beğenmiştim bu seti. Yalnız bir konuda tereddüt ettim. Kutu orijinal jelatinine sarılı yani sizden önce açılmadığına emin olabileceğiniz şekilde mi, yoksa açık olarak mı geldi?

• misk
                misk Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok güzel bir noktaya değindiniz. Trendyol'dan daha önce aldığım parfümlerde jelatin olurdu. Ancak bu bir 'discovery box' olduğu için mi bilinmez kutu jelatinsizdi. Üstelik ilk defa benim açmamı sağlayacak bir bant vs. de yoktu. Dahası parfümlerin üzerinde parmak izi vardı. Yani birileri benden önce kutuyu açmış olasılıkla. Müşteri hizmetlerine ilettim, 21 gün sürecek bir inceleme vs. den bahsettiler ben de uğraşmak istemedim açıkçası. O yüzden bu tarz ürünler Trendyol'dan alınmamalı. Satan başka mağazalar da gördüm webde.

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bilgi için çok teşekkür ederim. Siz de titizsiniz bu konuda. Parfümerilerde gördüğüm hediyelik kutularda jelatin olmadığından bunun da jelatinsiz olabileceğini düşünmüştüm. Ama üstlerinde özel bir emniyet bandı var mıydı dikkat etmedim.

İnternetten sadece tükenmiş veya mağazalarda bulunmayan kokuları alıyorum. Yine böyle bir alışverişimde gelen kutunun jelatini çok özensiz ve pot yaparak, ters kenarda kapatılmıştı. Karton kutu normal gibi görünse de içime sinmediğinden üzüle üzüle geri gönderdim, neyse ki firma sorun çıkarmadan iade aldı. Jelatin bile içindekinden emin olmamızı sağlamıyor maalesef.
            İşleniyor...
            X