Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chergui de çekti canım bu markayı görünce

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Yorum

• Hocam bu desert marocin nerden aldınız tr de varmı acaba ??

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: tarık30
          Hocam bu desert marocin nerden aldınız tr de varmı acaba ??

Maalesef Turkiye'de su anda bulunmuyor, keske olsa. Yurtdisindan hediye olarak geldi.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur

Maalesef Turkiye'de su anda bulunmuyor, keske olsa. Yurtdisindan hediye olarak geldi.
            Tesekkürler hocam bilgi için.

Yorum

• Sayın yöneticiler geçenlerde umut adlı kişiden royal vintage aldım gram kokmuyor kendisi ile konuştum ben bunu almam diyor yaptığı etik değil konuşma tarzı da kötü benden bir daha almazsınız diyor ben bu parfümü ne yapayım şimdi felix ten almış git onla konuş diyor bu konu ile alakalı sizden yardım istiyorum

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                Umut Kurtoğlu Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hemen bilgilerimizi paylaşalım. 150 şişe parfüm sattım. Çılgın biri çıktı sonunda karalama yapacak. Görseller geliyor birazdan.

• Click image for larger version

Name:	IMG_6356.PNG
Views:	86
Size:	71.1 KB
ID:	40864Click image for larger version

Name:	IMG_6357.PNG
Views:	77
Size:	77.6 KB
ID:	40865

Yorum

• Felix de Julyus da zamanında birçok split yapmış şu an yüzlerce kişinin elinde olan dekantların kaynağı insanlardır.

Ha ayrıca sen ve seninle bağlantılı kim varsa benden parfüm alamaz. Karalamak öyle çocuk oyuncağı işler değil.

Yorum

• Biz bu forumda diğer forumda Cantona ile 500 tane şişe split yapmış insanlarız. Şu an parfüm koleksiyonların yarısı bizim aldığımız şişeler. O yüzden biraz daha dikkat edelim laflarımıza.

Bizde öyle kaynağı belirsiz işler olmaz

Yorum

• Haklı olsan etik bir insan olsan zaten kokuyu geri alır bu kadar kelime yapmazdın gülüyorum sadece ben üç kuruşla ne batarım nede zengin olurum ama sen bu yaptığın davranışla hiçbir saygıyı haketmiyorsun bundan sonra umarım senden bir parfüm aldığında önce bir düşünür seni Allah'a havale ediyorum
                    sayın matrai sizde bu konuyla alakalı dostunuz diye karışmam aranızda hallerin germeyin dedin yoksa beni forumdan ihlal edeceğini söyledin edin bekliyorum bu umut denen malına kefil olmayan sattıktan sonra arkasında durmayan şahsa da bundan sonraki hayatında bana yaşattığı bu durumu yaşar.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                      Umut Kurtoğlu Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Şimdi Frank. Sen doğru bir adam olsan ben değil Felix bile paranı geri ödeyecekti. Ama sen doğru bir adam değilsin. Sattıktan sonra 10 gün geçtiğinde( Boyner bile sattığı ürünü almıyor ki) sen bizi o mağazalarla eş tutar bir yaklaşımda tutuyorsun. Kendin kullanmış daha sonra üstüne üstlük başkasına satmışsın bu kokuyu ve bana etikten bahsediyorsun. Herkesin elinde bir dolaştırıp sonra abi geri iade edebilir miyim diyerek? Etikten en sok bahsedecek kişisin. Ve de 20 lira indirim için bile bana günlerce yazan insan olarak özelden ( göstermiyim istersen insanlara) 250 lira ile batmam falan gibi elit yaklaşımlarda bulunma istersen?

Konu kapanmıştır. Bye.

• Göster umut göster bu çırpınışlar boşuna yaz daha yazacaksın haklı olsaydın zaten bu durum bu hale gelmezdi ben adamımda seni herkes gördü ne olduğunu indirim istemek suç değil birader herkes ister bu yaptığın şov bu konu hiç kapanmayacak inan

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                      Umut Kurtoğlu Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Frank kapanmayacak olan ne?

Kaynağı belirsiz bir parfüm mü?
                      Splitte 4-5 şişe satılmış bu zamana kadar senin dışında şikayet almamış bir parfüm mü?
                      Zaten fragranticada ve her forumda bahsedilen performansı sıkıntı olan Royal Vintage konusunda tecrübeli Yılkantın bile şişeleri arasında performansı farkı var dediği kokudan performans alamamış olman mı unutulmayacak?

Dediğim gibi doğru bir adam değilsin. Boşuna laf üretiyorsun.

• Umut Kurtoğlu
                      Umut Kurtoğlu Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Yoksa dediğim gibi Felix bile boş konuşmaman adına parayı iade edecekti ama ettirmem asla. Dalgalı suda iyi yüzmeler.

• Sen ilkönce konuşmanı düzelt adam olmayan adamlıktan bahsetmesin yok felix ödeyecekmiş vs adam olsan felix gibi olurdun adam ondan almamama rağmen iade edecek sen etmiyorsun adamlığı öğrendin artık sanırım

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                      Umut Kurtoğlu Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Öğrendim çok teşekkürler. Her ay 20 tl 12 ay ödesem olur mu? Parfüm sende kalsın.

• Benim adım geçtiği için yazayım. Kısaca olayı aktarayım. Siz beni aradınız ve durumu söylediniz ben özellikle sordum parfümün sahteliğinden mi şüpheleniyorsunuz dedim siz hayır parfüm sahte değil ama kokmuyor 15 dk da uçuyor dediniz. Bende bu konu da yardımcı olamayacağımı aranızda halletmeniz gerektiğini yazdım. Sizde forumdan yazmaya devam edeceğinizi söylediniz. Forumda bu türde gerginlik yaratıcı hareketlere müsade etmeyeceğimi belirtttim eğer ısrarcı olursanız forumun huzuru bakımından gereğininyapacağımı belirttim. Umut benim dostumdur onu kolluyorum gibi ne bir söz ne de bir ima da bulunmadım. Bu forumda belirli bir seviye var bu seviyeyi ve huzuru bozabilecek her türlü davranış tarafımızca gereğinin yapılmasına neden olacaktır. İyi forumlar
                    Son Düzenleme matrai; 24-07-17, 14:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Spliti ben yaptığım için yazmak zorunda hissettim, Felix emre bey ve Umut bey haricinde birçok kişi bu splitten faydalandı ve herhangi bir şikayet olmazken bu kadar zaman sonra birisinin parfümde sıkıntı var demesinde bir art niyet ararım. Birçok kişiyle parfüm alışverişim oldu, parfümler sahte veya sıkıntı olsaydı diğer arkadaşlarda bunun farkına varırdı,

Ben forumda bazı arkadaşlara yönelik karalama kampanyası seziyorum,

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                        Umut Kurtoğlu Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam merak etme bize hiç bir şey olmaz.. Bizi tanıyan tanıyor. Güvenen güveniyor.Öyle damdan atlayıp iki laf edenle azalmaz itibarımız.Ayrıca sen yazınca sanki seninle iletişime geçip bunları sana yazdırmışım gibi algılanır. O yüzden keşke yazmasaydın bile dikkate alıp. Yine de teşekkürler.

Birkaç tane kişi var onlara parfüm verirken dikkat etmesi lazım herkesin. Not ettim bir kara liste yapacağım satış sayfamda.

Bundan sonra da cevap falan da vermeyin. Gerek yok.
                        Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 24-07-17, 21:27. Tarafından yapıldı.

• Tom Ford- Men Extreme

Uzun suredir aradıgım ve sonunda buldugum oyuncak

Yorum

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Güle güle kullanın. Yorum da alabilir miyiz?

• harunozkan89
                        harunozkan89 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        teşekkürler hocam. hafif tatlılık ile rom paculi ön planda geliyo bana. genel begenıye cok uygun değil. ama tarz bı koku oldugunu duusnuyorum. kış mevsıme yakısır. kalıcılığı da silajı da ortanın bıraz altı gıbı. bence koku biraz ileri yaş kokusu. ama tuhaf bı cekıcılık oldguun dusunuyorum bu kokuda, kışın detaylı test edicem bakalım

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Teşekkürler, ben de meraklandım.
                    İşleniyor...
                    X