Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu
    Parfüm almadığım 3. Ayım geçti. Resmen temizlenmiş gibiyim. Kokain bırakmak gibi. Herkesin yenileri süper yalnız!
    Nedir bu isin sirri?

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yeni bir sektöre girmek iş hayatında:d. Tüm dikkatini oraya kanalize etmek o_O

• Bana comme des garçons black'i satmayı kabul eden ÖMER ŞİMŞEK için forumda dokunulmazlık ilan ediyorum.
    Sadece garçons.

Yorum

• Ne alacağımı bilemiyorum. Yazlık önerileri bekliyorum.

Yorum

• Yorum

• dewnew
          dewnew Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Coriolan'ı aldınız o satıcıdan demek. Güzel günlerde kullanın Sercan Bey..

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur
        Envy harika bi koku üstadım, artık üretilmediği içinde çok güzel bi tercih olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tesekkurler, daha iyileri sizlerin olsun. Coriolan da guzel kokudur

• Hacivatı heyecanla bekliyorum.

Yorum

• bir tane daha TT-LAUDANO NERO siparişi verdik

Yorum

• Güncel listem;
          comme des garçons 8 88
          tom ford noir edt
          tom ford grey vetiver
          kenzo power.
          Sadece garçons.

Yorum

• Jovoy - Psychedelique / Private Label

Yorum

• Yorum

• Fidelis'de benim de gözüm var.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
                  Fidelis'de benim de gözüm var.
                  pişman etmez. umarım en yakın zamanda sizin de olur

Yorum

• Aromatics Elixir Edp sipariş ettik.Kayınvalideme her anneler gününde edt sini alırdık.Beğenirdim ama kendime alacak kadar değil...Bu defa ona edp aldık.Kokusu daha modern ve hoş geldi bana.Keskin çiçeksi bir sabun gibi..Kalıcılığı da çok çok iyi.Ondan gelen kokuyu çok beğenince kendi üzerimde de denemeye karar verdim.Umarım hayal kırıklığı yaşamam.

Yorum

• Hacivat 😀

Yorum

• Denediğimden beri aklımda olan CD Diorissimo EDT kargoda.
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• dewnew
                          dewnew Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok teşekkür ederim sevgili Libra, enfes bir koku, sürekli aklımdaydı zaten, iyi fiyata bulunca aldım, anneniz çok zevkliymiş, bu arada benim annemin de imzası Shalimar Initial..
                          Diorissimo bildiğim kadarıyla Lady Diana ve Naomi Campbell'ın da favorilerinden..

• Libra
                          Libra Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Shalimar İnitial da harika bir seçim😊Ben imza parfümü olan kişilere imreniyorum.Bir dönem sadece Paris kullanırdım fakat o günler çok gerilerde kaldı.Annem Diorissimo haricinde hediye gelmedikçe başka parfüm kullanmaz.Herkes onun parfümüne bayılır.Sevgili Minty nin de annesi Diorissimo kullanıyordu.Gerçekten çok zarif,çok şık,tam bir hanımefendi kokusu.

• dewnew
                          dewnew Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Benim iki imza parfümüm var.. İmza parfümü bence en çok kullanılan, herkesin sizi onunla özdeşleştirdiği parfüm.. Ama bizim gibi çok sayıda parfümü olanlar için kendimize en yakın hissettiğimiz, kullandığımızda en rahat ve iyi olduğumuz, bizi tanımladığını düşündüğümüz, elimizden geldiğince çok kullanarak başkalarında da o parfümle imgelem olmasını sağlamaya çalıştığımız parfümler bence.. Benim yıllardır lancome tresor midnight rose ve geçtiğimiz yıldan beri de initio absolute aphrodisiac, ikisi de benim için yaratılmış kokular sanki..
                          Ama tek parfüm tek imza olayı bambaşka bir kararlılık, ki ben helal olsun diyorum öylelerine.. Annemin sanırım 30 civarı şişesi var ama Shalimar Initial bambaşka onun için, imzası, başka kimsede o kadar güzel kokmuyor SPI, onunla tam anlamıyla bütünlük içinde.. Bende daha sakil duruyor aynı parfüm )
                      İşleniyor...
                      X