Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Hanımeli View Post
    Allah tez kavuştursun bir tane daha bulursanız bana haber verir misiniz sizin şansınız açık belki bana da düşer bir tane bu parfümü benim için özel kılan , tabi ki o muhteşem şişesi , Francis Kurkgjian ın elinden çıkmış olması ve üretimi durduğu için hiç koklamamış olmam

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim şansım hiç öyle göründüğü gibi değil Hatice hanım, emin olabilirsiniz.. Ben olsam hiç istemezdim yani.. EDP ile EDTsi çok farklı karakterde kokularmış, ben EDPsini istiyordum asıl (hâlâ da istiyorum) ama sadece EDT bulabildim, eğer yine EDT denk gelirse size mutlaka hemen haber veririm o zaman faceden.Geçenlerde Scarlett de gördüm satışta ama satıldı, yine görürsem onu da haber veririm..

Şimdi bir tane Guerlain Coriolan buldum, ama maskülen diyorlar düşündürüyor beni alsam mı almasam mı..

Herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın bu arada arkadaşlar, güzel temenniler için de teşekkür edeyim kendi adıma..
    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Yok yok öyle demeyin parfüm bulma konusunda şanslısınız bence evet Scarlett i de yedeklesem çok iyi olur bir şişem var sadece ... inşallah edp sini de bulursunuz talihiniz bol olsun

Yorum

• Guerlain coriolan hiç bilmiyorum kokusunu ???

Yorum

• -tom ford italyan cyrpees
          -nicolai patchouli intense,
          aldım uzay parfümeri den sağolsun bülent abi yardımcı oldu .

Yorum

• Fidelisss ve Asistanları geldi, Parfüm Hobisi Formu aracılığıyla (Ladeesse) Birgül Hanıma yapmış olduğu kolaylık ve hediyelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
            Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 06-05-17, 16:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ragıp hocam iyi günlerde kullan. Benimde şişeli olarak alacağım parfümlerden bir tanesi fidelis.

• KARALARIN_CEMAL
              KARALARIN_CEMAL Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Histoires Ambrerem için de aynı kolaylığı sağlayacak, Gönlü hoş birisi gereken ilgiyi fazlasıyla gösteriyor.

• Pi-jeY
              Pi-jeY Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hocam güle güle kullan

• Ben de CDG Vettiveru edindim, erdembaba sağolsun.

Yorum

• hafta içi bond no 9 new york amber gelecek oda gelsinde diğerleri ile birlikte fotoğraf atıcam bende

Yorum

• Dün sabah Hermes 24 Faobourg EDP siparişi vermiştim.
                Akşam katıldığım düğünde bir kız arkadaşım ona hediye ettiğim Guerlain Insolence EDP'i kullanmıştı.Saatler boyunca 3-4 metreden buram buram yayılıyorud.Eve gelince ilk işim 30 ml bir inslonce edp sipariş etmek oldu.

Yorum

• NeroBianco
                  NeroBianco Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Yuvarlak mor şişe olan mı ?

• murrjm
                  murrjm Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Aynen

• Click image for larger version

Name:	IMG_8895.JPG
Views:	243
Size:	309.9 KB
ID:	32619

Yorum

• Epeydir aklımda olan prada luna rossa sport ve Hermes Terre D'Hermes Eau De Parfum Pure Perfume T.Acar kampanyasıyla aldık.Son olur inşallah diyelim

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	67.9 KB
ID:	32789

Yorum

• Guest's Avatar
                      Misafir Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bu parfüm bugüne kadar kokladığım en doğal koku..Rutubetli,küflü ,ıslak toprak kokan ormanlara bundan serpiyorlar deseler inanırım.Kullanım için ne kadar uygun bilemedim yanlız.Dekantı sadece kokluyorum
                      Son Düzenleme balaban75; 09-05-17, 18:02. Tarafından yapıldı.

• yalciner51
                      yalciner51 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kokusu muazzam. Dediklerinize katılıyorum. Kokladıkça koklanası gelen bir parfüm. Performansına diyecek söz yok. Soğuk kış günleri ve serin yaz akşamlarında kullanılabilir. İki fıstan fazlası boğar!..

• Yorum

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben bayılmıştım bu parfüme..Güle güle kullanın😊

• erbay
                      erbay Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkür ederim, bende şişesini çok beğeniyordum memo'nun diğer parfümlerine güvenerek kör alış yaptım ve çok beğendim.

• 30 ml insolence'ı iade edip 100 ml olarak sipariş verdim + Shalimar EDP . Bi kışlıktır gidiyor ama dur bakalım

Yorum

• murrjm
                      murrjm Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aynen, yasaklar çiğnenmek için vardır mantığı sanırım

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Süper seçimler👍🏼Yaz akşamları,açık havada ben ikisini de kullanıyorum😊

• murrjm
                      murrjm Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkürler Libra
                      Insolence zaten alıp başını gidiyor açık havada

• Bu akşam katıldığım bir davette, davete gelen herkese Sevil kutulu parfüm hediye ettiler. Erkek/Bayan ayrımı vardı, ben bayan aldım, bana Versace Crystal Noir ve değiştirme kartı çıktı. Aslında aradığım bir kokuydu, sevindim diyebilirim.

Yorum

• NeroBianco
                      NeroBianco Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Nasıl bir davetmiş vallahi hayran kaldım

• harunozkan89
                      harunozkan89 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      en begendgm kadın parfümlerinden biridir

• alfie
                      alfie Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Vallahi ben de şok oldum, ben içinden krem losyon çıkacak diye düşündüm o yüzden kız arkadaşım için bayanı aldım. Çıkışta ben içinde ne var diye bakayım derken parfümü görünce, yanımdaki 5-6 kişinin o paketi açışını görmeliydiniz Kimse içinden parfüm beklemiyormuş. Allah'a şükür biz 2 kardeşe Versace 50 Edp, abime Dior Poison 100'lük EDP çıktı. Diğer yanımızdaki arkadaşlara Dior Fahrenheit, Invictus, Olympea ve Chanel Allure. Kız arkadaşımın kardeşi yurtdışına her gittiğimde benden Versace Noir istiyordu, uygun fiyata yakalayamadık ama kısmeti bu paketin içindeymiş.
                      Son Düzenleme alfie; 21-05-17, 11:54. Tarafından yapıldı.

• Parfüm de marley layton ve royal vintage Click image for larger version

Name:	IMG_7422.JPG
Views:	208
Size:	4.99 MB
ID:	33321

Yorum

İşleniyor...
                    X