Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Efsane olacakken performansı yüzünden kestaneye dönen parfümler.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Efsane olacakken performansı yüzünden kestaneye dönen parfümler.

Ahh birde azıcık performansı olsaydı imza parfümüm bile olabilirdi diyeceğiniz parfümler hangileri?

Ben hemen aklımdaki 2 parfümü yazayım

Bvlgari Pour Homme
    o Nasıl enfes bir kokuydu. Sıktığım anda beni başka bir moda sokan metalik bir dumansılığa sahip harika bir çay parfümüydü. Sonradan Extreme versiyonu filan çıksada o da performans sorununa çare olamadı ve en sonunda üretimi durduruldu.

Armani Attitude
    İlk kokladığımda vurulduğum parfümlerden biriydi. Hatta o kadar çok seviyordum ki eşimi istemeye gittiğimizde kapıdan içeri girmeden bu parfümle banyo yapmıştım bildiğiniz. Ama çaylar bile gelmeden parfüm buhar olup uçmuştu. Halen daha olsada kullansam dediğim ve zaman zaman bildiğiniz aş erdiğim parfümlerden biridir.

Benim için parfümün kalıcılığı ve farkedilirliği çok önemli değildir. Seviyorsam ve beni tamamlıyorsa gün içinde tazeleyip kullanırım ve onunla mutlu olurum. Beni tamamlamayan ve sırf performansı iyi diye bir parfümü zorla kullanamam.

Bende bu parfüm gucci pour homme 2, kalıcılığını kötü bulmuyorum açıkcası ama yayılım hiç yok bu parfümde

Yorum

kestaneye dönmediler ama gucci 2, lv aura maris, tom ford oud wood ve mfk lumiere noire 'in daha yüksek performansta olmasını isterdim. dior homme'unda performansı çok düşükdü ancak intense falan çıkartarak bir nevi telafi ettiler. gerçi dior homme 2005'e asla yaklaşamaz intense

Yorum

Altuğ hocama sonuna kadar katılıyorum,benim de çok sevdiğim ve vaktinde kullandığım her iki koku.Ben de performansdan ziyade koku güzelliğine önem verenlerdenim.Zaten gün içinde tazelediğim için sıkıntı olmuyor bir de adam gibi sıkmadığım için zaten performans sorunum yok.
        Ama şöyle 3-5 fıs sıksam da akşama kadar idare etsin dediğim çok koku var.Genel olarak 5-6 saatten sonra çoğu kokunun cılızlaştığı düşünülürse en iyi çözüm gün içinde bir kaç kez tazelemek.

Yorum

Ben de şuraya Jubilation XXV yazayım da kenarda bulunsun.

Yorum

• caliban
            caliban Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Jubilation XXV baya iyi performansa sahip bence. Umman üretimi de UK üretimi de tatmin edici.

ysl la nuit l'homme ve thiery mugler pure malt (pure malt'ın üretimi devam etse ona bile razıyım) +1 olursa guerlain l'homme ideal cologne
          bir üst segmente geçersem aklıma ilk gelen tom ford private blend olurdu(oud wood/tobacco vanille vs)
          Not: tabi bunlar performansını düşük bulduklarım yoksa halen ben dahil seveni fazla sadece performansları daha iyi olsa çok daha fazla ilgi görürlerdi gerçi tom ford daha ne kadar popüler olabilir o da ayrı mesele
          Son Düzenleme israfilkilinc; 02-02-22, 13:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            İsrafil hocam Tobacco Vanille daha nasıl performanslı olsun

• israfilkilinc
            israfilkilinc Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            walla benim tende durmuyor hocam sigarayı çok içiyorum herhalde ondandır kokusunu alamıyorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam sen Tobacco yu içiyorsun zaten geriye vanilya kalınca bişey anlamıyorsun ondan sanırım

Orjinal yazı sahibi: sserkan View Post
          Buraya bunu bende yazmaya gelmistim bana cok meth edilsede o performansi goremedim eski versiyon denememe ragmen

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Burberry London' ın sağlam bir parfümöre edp yada parfüm versiyonu orijinal dna ya sadık kalarak yaptırsalar iyi satış rakamlarına ulaşır Burberry.

Yorum

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet kesinlikle, burberry london candır

Dolce Gabbana The One Edp. 100'lerce parfüm denedim ama bu parfümün yeri bende farklı. Değişik bir albenisi var. Gel gelelim performansı cidden iyi değil. YSL'nin La Nuit De L'Homme'un Bleu Electrique versiyonunu çıkardığı gibi Dolce Gabbana da bu parfümün kokusunu çok değiştirmeden güçlü bir versiyonunu çıkarmalı bence.
            Son Düzenleme Myrkur; 03-02-22, 00:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sserkan View Post
              Selam.
              Batch ve üretim yılı hatırlmıyorum ama maalesef performans ten de ve kıyafet üzerinde vasat. Koku mükemmel, geçişler hissedilir ama kalıcılık için aynı şeyleri söylemeyeceğim. Bu arada üretim OMAN

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
                Dolce Gabbana The One Edp. 100'lerce parfüm denedim ama bu parfümün yeri bende farklı. Değişik bir albenisi var. Gel gelelim performansı cidden iyi değil. YSL'nin La Nuit De L'Homme'un Bleu Electrique versiyonunu çıkardığı gibi Dolce Gabbana da bu parfümün kokusunu çok değiştirmeden güçlü bir versiyonunu çıkarmalı bence.
                Bir arkadaş benim yazdığım Jubilation için aksini söylemiş, bende The One için aksini söyleyebilirim sanırım. Bendeki şişe kıyafet ve ten üzerinde muazzam kalıcı. Enteresan.

Yorum

İşleniyor...
                X