Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Efsane Geri mi Döndü? Dior Homme İntense…

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Efsane Geri mi Döndü? Dior Homme İntense…

Dior’a ne oluyor bilmiyorum ama Fahrenheit dan sonra şimdi de Dior Homme İntense de ilk versiyona geri dönmüş gibi görünüyor. Hemde bu sefer ki söylenti değil direkt kendim uygulamalı olarak test ettim ve ayrı ayrı 3 kişiye koklattım.

karşılaştırma yapılan parfüm batchleri

Dior Homme İntense 1B01 (Şubat 2021 üretim)
    Dior Homme İntense 1E1X (Mayıs 2021 üretim)

Mayıs ayı üretimi olan Dior Homme intense de aşık olduğumuz o kremsi Vintage Ruj efekti geri dönmüş.

Daha önceki sürümlerde daha tozlu ve parlak maskülen bir hava hakim şu andaki versiyonda ise daha sıcak daha yoğun bir ruj kokusu hakim.

Hep reformüle haberleri kötü olacak değil ya. Bu sefer iyi bir haber vereyim dedim.

Sahiden ne oldu Dior’a böyle bir anda eskiye dönüş başladı.

vay be heyecanlandım, yeni batch nasıl bulacağız şimdi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
      Dior’a ne oluyor bilmiyorum ama Fahrenheit dan sonra şimdi de Dior Homme İntense de ilk versiyona geri dönmüş gibi görünüyor. Hemde bu sefer ki söylenti değil direkt kendim uygulamalı olarak test ettim ve ayrı ayrı 3 kişiye koklattım.

karşılaştırma yapılan parfüm batchleri

Dior Homme İntense 1B01 (Şubat 2021 üretim)
      Dior Homme İntense 1E1X (Mayıs 2021 üretim)

Mayıs ayı üretimi olan Dior Homme intense de aşık olduğumuz o kremsi Vintage Ruj efekti geri dönmüş.

Daha önceki sürümlerde daha tozlu ve parlak maskülen bir hava hakim şu andaki versiyonda ise daha sıcak daha yoğun bir ruj kokusu hakim.

Hep reformüle haberleri kötü olacak değil ya. Bu sefer iyi bir haber vereyim dedim.

Sahiden ne oldu Dior’a böyle bir anda eskiye dönüş başladı.

Bu batchteki ürünü nereden buldunuz, nerede bulabiliriz ya da deneyebiliriz bir bilginiz var mı?

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Muhtemelen şu an bütün mağazalarda güncel sürüm vardır.
    İşleniyor...
    X