Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Fahrenheit Hakkında Bir Söylenti

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Fahrenheit Hakkında Bir Söylenti

Aslında her reformüle biz parfümseverleri üzer ve endişe yaratır. Ama bu seferki çıkan söylentiler herkesi sevindirecek cinsten olduğu için paylaşmak istedim.

2021 Batch Dior Fahrenheit ların ilk formülasyon Dior Fahrenheit ile tamamen aynı olduğu yönünde ciddi söylentiler var. Ben henüz 2021 Batch Dior Fahrenheit denemedim ama söylenti doğruysa efsane geri döndü demektir.

2021 Batch Dior Fahrenheit kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.

Bu yıl ne oldu bilmiyorum ama bazı parfümler orijinal formüllerine geri dönüyor galiba. Örneğin Lolita Lempicka ve Dior Homme "Original" adı altında 2021 üretimlerini yapıyorlar.

Lempicka telif sorunu yüzünden şişesini de değiştirmişti, köşeli hatlı ve kapaklı bir şişe modeli çıkarmıştı, bu yıl klasik elma şişeye döndüler. Diğer parfümler için "IFRA kurallarında değişen birşey mi oldu" diye düşünmediim değil, bazı yasaklı malzemeler serbest mi bırakıldı acaba.

Yorum

Heyecan verici bir haber!

Aynı benzer söylenti yabancı forumlarda Kourus için ciddi ciddi konuşuluyordu son batch'leri için... Bayağı bayağı eski Kourus gibi koktuğuna dair şakasız yorumlar vardı. Bu da teyide muhtaç bir söylenti olarak durmakta.
      Son Düzenleme Aryan; 03-11-21, 01:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

imkansız,.bu tarz vintage kokular nişinde nişi.doğal malzemeler kullanıldı çoğunda. ifra kuralları var.asla eski parfümü yapamazlar

Yorum

İşleniyor...
        X