Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Eau du Levant Creation Mare

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Costume national homme parfum - edp versiyonu çok daha güzel…

Yorum

Bugün Yves Rocher'in üretimde olmayan eski kokularından Neonatura Cocoon kullandım. Daha ilk fısta kakao ve paçuli patlamasıyla bana bir Serge Lutens klasiği Boneo 1834!ü anımsattı. Aynı şekiilde Boeno 1834'ü ilk kullandığımda bana bunu hatırlatmıştı. Gercekten oldukça benzer kokular. Fragranticada da bazı kullanıcıların aynı benzerliği bulduklarını görebilirsiniz. Bana bunun kakaosu Borneoya göre bir tık fazla, Borneo'nun ise paçulisi buna göre bir tık fazla gelmişti. Sanırım bu Neonatura Cocoon'u Borneo'ya göre bir tık feminen eğilimli kılsa da yine de uniseks kullanıma uygun bir koku. Özellikle Borneo 1834 sevenler bu kokuya tesadüf ederlerse bir fırsat versinler derim.

Yorum

Chopard Happy Diamonds

Yorum

Cartier Declaration Parfum.

Yorum

Zara Bois Soleil

Yorum

Dekant olarak deneme amaçlı roşas bıyık edp aldim ve denedim...kokuyu Dior sauvage parfüme benzettim Bilmiyorum banami öyle geldi? İlk izlenim olarak kokuda kalite hissiyatı var, kullanıcısına kaliteli parfum kullanıyor hissiyatı veriyor... ilerleyen günlerde guncellerim belki yorumu...

Yorum

zoologist -sloth

Yorum

Chanel bleu de chanel parfum kullandım. Serinin diğer üyelerinin aksine sonbahar kışın da kullanılabilecek dolgun yapıda bir koku.

Yorum

Clive Christian C For Men.

Yorum

Mancera İnstant Crush

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

L’Homme, Rochas

Yuvarlak kokulu sulu kan portakalı ile ananas vb. meyvelerin oluşturduğu meyve salatasının; sözde kakule, fesleğen ve sardunyayı ezip geçerek bazdan güçlü esen ambroxan dalgası ile buluştuğu bir amber fougere.

Bruno Jovanoviç imzalı 2020 çıkışlı L’Homme, trendy meyveli yönüyle kör tüketici burunları hedeflerken, bir yandan da ambroxan bazlı kokusu ve mavi şişesiyle Bleu de Chanel ile Dior Sauvage’ın başını çektiği mavi parfümler pazarında yerini almaya çalışıyor… En fazla mavi renkli Dolce&Gabbana K’ya benzetilmiş ama bunun bir önemi yok.

Bir asırlık marka Rochas, Moustache EDP. ve L’Homme ile "yeni Dior" olma yolunda emin adımlarla ilerliyor... Masmaalesef.

Click image for larger version  Name:	o.13206.2.jpg Views:	0 Size:	79.4 KB ID:	204355
                          Son Düzenleme Aryan; 01-10-21, 13:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

V&R spicebomb fresh
                            Mükemmel bir flanker spicebomb un daha ferah ve kullanımı daha rahat hali fevkalade iyi olmuş.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Michael Kors For Men vintage kullandım. Burada eriğin tütünle birlikte kullanımı hoşuma gidiyor.

Yorum

Puredistance M.

Yorum

İşleniyor...
                                X