Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain habit rouge dress code 2016, gül sevmeyen bana gül sevdirebilin üç beş parfümden biri, çok iyi bir karışım dengeli performanslı sayılabilecek naif bir parfüm

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bir ara baya popülerdi sonra yok olup gitti.

• Amouage Epic Man. Eski tarz odunsu şiprelere selam çakan günümüze uyarlanmış modern maskülen.

Yorum

• Chanel Le Lion. Açılışı güzel bir limonla yapıyor.Ama öyle bulaşık deterjanı gibi değil.Sonrasında,deri ve kehribar eşliğinde alttan desteklenen vanilyayla dumansa tarafa kayıyor.Alt notaları Coromadel havası veriyor ve kalıcılığı gayet iyi.Farkedilirlik ortalamının biraz üzeri.

Yorum

• Ferrari Essence Oud kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Pi

Yorum

• Michael Kors For Men vintage kullandım.

Yorum

• Nishane Nefs olmasa da çok şey kaybetmeyecegim. özgün olmayan Güllü oudlu piyasada benzeri çok olan ve Arap baharını müjdeleyen bir parfüm 🐫🐫🐫

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff Alexandria II.

Yorum

• penhaligons sartorial....sabah sabah seviyorum brut vari kokuları...keşke biri şu brut'ün klonunu yapaydı (tiziana terenzi,montale gibi markalar) hiç olmazsa olmayan birşeyin yerine koymuş olurlardı...bu arada invasion barbare denemek istiyorum pek kimsede yok gibi olan arkadaşlarım varsa 5 ml kadar lütfen...
                  Son Düzenleme ssselçuk; 06-02-22, 14:24. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Bleu De Chanel Parfum

Yorum

• Blue de chanel parfum

Yorum

• Versace The Dreamer

Pudralı, temiz, sabunsu bu yönüyle hem rahatlatıcı hemde klas bir parfüm izlenimi veriyor. Eski tarz berber dükkanlarının içinde pudra kokusuna karışan kolonya kokusu gibi. Amouage Reflection Man dan ilham aldığını söylersem pek de yanılmam. Fiyat performans olarak oldukça sağlam aynı zamanda arka planda kalmış bir güzellik.

Yorum

• Dior Eau Noire.

Yorum

• lalique encre noire a l'extreme

Yorum

• Ormonde jayne nawabh of oudh

Yorum

İşleniyor...
                              X