Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• CN Scent İntense

Yorum

• Ormonde jayne nawabh of oud

Yorum

• DİOR HOMME İNTENSE kullandım

Yorum

• Type Writer (Parfumerie Particulière). Çok sevdiğim bir parfüm, tam bir gri kış kokusu... Ama keşke kalıcılığı biraz daha yüksek olsaydı.

Yorum

• Humięcki & Graef Skarb kullandım. Herbal ve oldukça yeşil tonlarda başlayıp bir süre sonra reçine ve hafif bir dumansılık(tütsü ağırlıklı) ekleniyor. İlk izlenimlerim olumlu ve belirli bir karaktere sahip olduğunu düşünüyorum. Şimdilik yayılımı ortalama düzeyde denebilir.

Yorum

• Acemiburun
              Acemiburun Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Şise kapagı hindu grass ınımsattı, anlatım icin tesekkurler Ege bey

• Abbathdoom
              Abbathdoom Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ne demek hocam.

• davet varsa iş çıkışı Cn Homme

Yorum

• xeryus rouge

Yorum

• Nicolai Baikal Leather Intense.

Yorum

• PdM Herod

Yorum

• mancera red tobacco

Yorum

• Michael Kors For Men vintage kullandım.

Yorum

• Zoologist Camel

Yorum

• Strangers Parfumerie Cigar Rum Intense.

Yorum

• Humięcki & Graef Candour kullandım. Açılışını ilk kullandığımda biraz rahatsız edici(süt ile birlikte yeşil otların uzun süre beklemesi tarzında ortaya çıkabilecek koku profili) bulmuştum ama bugün gayet normaldi benim için. Yeşil atmosfer her kısımda hakim ve süt ile kremsi, çiçekler ile de biraz tozlu efekte sahip diyebilirim. Genel kompozisyon itibariyle gerçekten ilginç bir yapıya sahip ve bazı kişiler SM’ye benzetmiş olsa da ben bir alaka kuramadım. Biraz daha sıcak havalarda daha efektif olacağını düşünüyorum. Kalıcılık ve yayılımı ortalama denebilir.

Yorum

• Flowerbomb Nectar kullandım. Son günlerde elim çok gidiyor bu parfüme. 3-4 fıs yeterli. Kalıcılığı, yayılımı çok iyi. Karlı, soğuk havalara da mükemmel uyum sağladı. Çocuksu, mutlu eden bir tatlılık var bu parfümde.

Yorum

İşleniyor...
                              X