Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Michael Kors For Men vintage kullandım.

Yorum

• bugün Tom Ford Noir kullandım .

Yorum

• Hermes Ambre Narguile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dior Eau Noire.

Yorum

• Bugün Flowerbomb Nectar kullandım. Bir dönem günlerce değiştirmeden kullanmıştım ve montlarıma, şallarıma tamamen sinmişti kokusu. Çok sevmeme rağmen, birden sıkılmıştım kokusundan ve uzunca süre kullanamamıştım. Şimdi temkinli yaklaştım ve sadece 2 fıs sıktım. Buna rağmen buram buram hissediyorum kokusunu. Özellikle gece dışarı çıkarken, buram buram parfüm kokmak istendiğinde çok ideal. Koku güzelliği olarak Flowerbomb u daha çok seviyorum ama kalıcılık ve silaj olarak Nectar daha iyi. Yeni çıkan Ruby Orchid i de merakla bekliyorum😊

Yorum

• Costume National Homme Parfum kullandım.

Yorum

• Tom Ford Ombre Leather.

Yorum

• Az önce yatmadan koluma Encre Noire fıslattım. Önceleri bu kokuyu çok sevmezdim, şimdi ise hoşuma gidiyor. 2-3 seneden fazla foruma girmiyordum, kullanıcı adımı ve şifremi hatırlamakta bile zorlandım. Bu aralar yine rahiyalara olan sevgim depreşti, o yüzden kendimi burda buldum. Herkese iyi geceler dilerim.

Yorum

• Azzaro Pour Homme

Yorum

• chanel platinum egoiste vintage

açılışı buruk tozlu ve eski hatta ter kokusu gibi tuhaf bişeylerde geliyor.,daha sonra ferah temiz sayılabilecek bir hal alıyor.erkeksi çiçeklerin etkisi büyük.Eskinin beyaz sabunlarına benziyor kokusu.Çok doğal koktuğunu düşünmüyorum,iso e ,abroxan gibi bir yapaylıkta alıyorum.daha önce hiç kullanmadım ama kokusu bir yerden tanıdık geliyor.Açılışını sevmedim devamı aşık etmesede güzel.Kadınlar tarafından beğeniliyor sanırım.son dönemde youtubeda ve instagramda övüldüğünü çok gördüm

Yorum

• Armanı prive oud royal kullandım. Kullanımı kolay oud yorumlarından.

Yorum

• Penhaligon Terrible Teddy Adı gibi değil çok güzel parfüm Ambroksan mı yaratıyor bu güzelliği yoksa derinin hafif kullanımımı karar veremedim Amber de çok güzel kullanılmış Performans fena değil 8 saat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• ysl rive gauche erkeğin özü derler ya işte öyle bir koku

Yorum

• Profumum Roma Patchouly.

Yorum

• etat libre ..vierges et toreros

Yorum

İşleniyor...
                                X