Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Creed - Bois du Portugal

Yorum

guerlain habit rogue legere...pek tanıyanı bileni yok bunun...zamanında takas ile gelmişti bana...sırf hareket olsun diye karşılığında ne verdim hatırlamıyorum..kokuya gelecek olursak klasik garlen kalitesi var kokuda..habit roju denemedim o yuzden filenkır olarak değerleme yapamıyorum...değişik bir koku..ama neye benzyor derseniz? inanın bende bilmiyorum..arada sıkıyorum işte ne biliim...

Yorum

Amouage | Opus XI
        çok doğal hissedilen mercan köşkten gelen bir parça semiz otunu da anımsatan koyu yeşil yumuşak tek boyutlu bir aromatik kısmın, neredeyse pudramsı incelikte, bir parça duvar boyası efektli derili grimsi bir tozlulukla birleşimi. Royal Leather'daki çiğ yeşilli gıcır deri ile aynı tarzlar fakat buradaki yeşil kısım daha pişmiş ve deri, tozlu tatlımsı yapışkan gotik efekt içine gömülü şekilde daha pürüzsüz sunulmuş. yayılım ve kalıcılık çok iyi.

Yorum

PDM Layton

Sentetik saldırı ile başlayan parfüm biraz aradan sonra elma ve vanilya notalarının sırayla baskınlaştığı bir hal alıyor. Elma notası baskın olduğunda parfüm fiyatını hak ediyor, ama vanilya notası baskınlaştığında (genelde vanilya baskın geliyor) ucuz designer havasına bürünüyor. PDM firmasından sadece layton u kullandım ve diğer ürünlerini deneme hevesim sönüp gitti.

Yorum

Montale İntense Pepper

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Birkaç gündür "neden kimse yazmıyor" diyorum, meğer yeni başlık açılmış

Lancome Idole'ü bu yaz almıştım ama yaz için biraz ağır gelmişti. Havalar biraz serinleyince baygın tatlılığı azaldı. Açılışta meyve tadıyla parlak, ilerledikçe gül ve miskle temiz, diplerde hafiften hissedilen bir şipre akoru ile "keşke hep böyle koksa" dedirten bir parfüm. Kalıcılığı ve yayılımı iyi, günlük kullanım için bir-iki fıs kararında geliyor.

Yorum

Penhaligon's Sartorial.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Yorum

Zara Bois Soleil

Yorum

Brüt Pour Homme madalyonlu şişe

Yorum

Hermes Eau des Merveilles Bleue

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

benetton cold..bu underrated değil andırandır reyt..bu fiyata bu kalite..çoğusuda bilmez bu kokuyu..benimde eski bir blogger (hakan) arkadaş sayesinde tanıdığım inanılmaz fireş ve kalıcı olan kullanıcısına kaliteli parfüm kullanıyormuş hiissiyatını veren(ki fireş kokularda bu nadiren olur) değeri bilinmeyen gizli hazine..çok övdüm biliyorum ama öyle..

Yorum

PDM - Herod

Yorum

Creed Royal Oud ;
                            Herkese iyi geceler dilerim

Yorum

Bvlgari Man İn Black

Yorum

Bugün Idole Aura kullandım. Şu anda öyle memnunum ki aldığıma. Benim zevkime çok uygun, kokladıkça koklamak istediğim türden. Çiçeklerle, deniz kokusuyla harmanlanmış, asla ağır ve bayıcı olmayan, usul usul, tatlı tatlı, pudralı bir vanilya kokusu. Üretildiği sürece almak istediğim bir parfüm. İnşallah üretimi hep devam eder🙏🏻 Bu arada diğer Idole lerle hiç alakası yok. Çok farklı kokuyor. Şişesi de şekil olarak benziyor ama ayakta durabiliyor. Bu özelliği de hoşuma gitti.

Yorum

İşleniyor...
                                X