Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane- Unutamam

Yorum

• Michael Kors For Men vintage kullandım. Erik notasinin hafif burukluk kattığı yapısıyla benim için güzel bir tütün kokusu yorumu. Ilginçtir eşim bu sabah bunu kullandıktan sonra " Güzel bir koku geliyor burnuma, hangisi bu? " diye sorunca Ondan da geçer not aldığını anladım

Yorum

• fsater
        fsater Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        güzel parfümdü gerçekten.eskidenmi vardı elinizde yenimi aldınız.internette hala satan yerler var

• Xerjoff Wardasina.

Yorum

• Initio - Oud for Greatness

Yorum

• Xerjoff Naxos

Yorum

• tom ford beau de jour; 80 ler parfümlerine selam çakan çok sert bir açlışı var. çok yoğun ve rahatsız edici.5 dakika içerisinde bu rahatsız edici yoğunluk birden kayboluyor.parfüm aniden tene çekilip sabunsu bir lavanta kokusuna dönüyor.Orta notalarda otsu bir aromatik yapı hakim.Parfümde tatlılık neredeyse sıfır.Kalıcılık iyi ama fark edilirlik düşük. Ben biraz daha çiçeksi,meşe yosunlu, hafif tatlı lavanta kokularını seviyorum.Benim için fazla maskülen.Tarzı sevenler için güzel parfüm

Yorum

• Tom Ford'un bir çok kokusunu kullanmış biri olarak en iyisi budur dediğim Noir'i kullandım . Tom Ford Noir , sen nasıl bir kokusun , daha önce de şişe bitirmiştim seviyordum ancak bu sene başka güzel geliyor bana melet . Piyasada eşine benzerine çakmasına , klonuna rastlayamayacağınız bir koku . O kadar karanlık ki sıktığım an modum değişiyor kötü adam olasım geliyor desem yeridir

Yorum

• Bvlgari Malakeos kullandım. Güzel bir aromatik fujer ama o fiyatları eder mi ? Sanmam.

Yorum

• L’interdit 😊 Vintage mood meyveli, çiçeksi havası çok nostaljik ve hoş... Fakat tekrar alır mıyım, sanmıyorum... Audrey Hepburn’a selam olsun... 😊

Yorum

• Vakko W Collection

Yorum

• Marc Antoine Barrois B683 edp kullandım. Ganymede'e göre kalıcılığı daha düşük ve güçsüz geldi. Deri notası ve başlangıçta çok derinden gelen yeşil elma harici herhangi farkı yok. Ama yine de Ganymede bir başka. Geçen yıl splitlerde edindiğim dekanttan kullandım, şişeli edinmeye gerek yok bence.

Yorum

• Verdure Blue

Yorum

• mfk oud ext. açılışını sevmiyorum devamı çok güzel.safran kullanımı biraz kadınsı geliyor bana.genel olarak mfk parfümlerinde extraitleri değil normal versiyonları daha çok seviyorum

Yorum

• Dior Oud İspahan kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tauer vanilla flash, kimilerinin listesinde en iyi tütün kimilerine göre en iyi vanilla kimilerine göre en iyi gül işte böyle bir iş

Yorum

İşleniyor...
                              X