Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bu harika deri-vanilya-vetiver üçlüsü ile osmanthus blossomu layerladım... -kitaba bugün başlayacağım...-
    Click image for larger version

Name:	DEEBFDD2-387A-4366-8049-2EA413589E30.jpeg
Views:	218
Size:	887.3 KB
ID:	205018 ​​​​​​​

Yorum

• Charriol - Phillipe II...eski kafa hoş parfüm...

Yorum

• Moschino Toy Boy
        İLk kez bugün denedim, şu anda da üzerimde, ve çok beğendim. Geçen yıl sevgili cantona8 in yaptığı bir splitte denedigimiz Dom Rosa daki gibi bir gül buradaki. Açılışta ben tomurcuk güllü/hafif baharatlı bir kış çayı havası olarak tabir ettiğim bir evre görüyorum. Meyve akoru da burada daha belirgin. Sonra kapanışa dek gül baskın olarak tecrübe ediyorum. Kesinlikle unisex, yayılım ve kalıcılık benim için yeterli seviyede.

Yorum

• Dior Sauvage Elixir kullandım Sauvage serisinin en iyisi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• erbolario meharees;musc ravageur'un cologne versiyonu.tarçın,vanilya,paçuli hissettiğim notalar.musc ravageur'dan güzel bu arada

Yorum

• Creed Royal Oud
              Bu markanın beğendiğim parfümleri içerisinde top 5 içinde. Kullandikca keyif veriyor

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage Bracken Man, hiç tatlılık bulunmayan ciddi ve resmi bir koku hissi uyandırıyor her kullanışımda

Yorum

• Amouage Meander, Sisli ve hafif yağmurlu İstanbul sabahına çok güzel uydu. Öte yandan bence Amouage'ın değeri çok anlaşılmamış parfümlerinden.

Yorum

• Unique e Luxury - Crush on Me
                    Mayıs ayında denemiştim galiba, benim sevdiğim stilde bir iş. Gurmand tatlılık taşıyan notaların odunsu öğeler, taze baharatlar ya da narenciyeler ile harmanlanmasi çok hoşuma gider. Burada da boğucu karameli sakinleştiren parça lime limonu. Açılışta gerçekten burun ezici bir karamel var. 1 saat içinde kompozisyon daha oturmuş ve dengesini bulmuş oluyor. Kalıcılık ve yayılım olağanüstü. Kıyafetlerime parfüm sıkmaktan hoşlanmıyorum fakat Crush on Me den kalan iz keyifli geliyor. Birçok insan da böyle düşünür tahmin ediyorum; çok özgün bir yanı olmayan, insanı sasirtmayan ama teneffüs edenlerin büyük çoğunluğunun beğeneceği bir iş.

Yorum

• Guerlain Encens Mythique

Yorum

• Creed Royal Oud.

Yorum

• Yves Rocher Neonatura Cocoon kullandım tek fıs. Kakoo, paçuli ve vanilya patlaması. Tek fısla bile kalıcılık ve yayılım çok iyi. Serge lutens borneo 1834'ün bir tik feminene eğilen hali gibi.

Yorum

• One million parfum versiyon
                            Daha yumuşak daha pürüzsüz bir koku olmuş. EDT versiyonu bana göre daha yorucu ve tozlu kokuyor nedense. EDT versiyon daha maskulen dururken parfum versiyon unisex çizgiye daha yakın daha kullanılabilir olmuş. One million karşıtları belki parfum olanına bir şans verebilirler. 😉

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Narciso Rodriguez Musc Noir kullandım. Çok huzur veren bir kokusu var bana göre. Chanel No 5 ile koku olarak hiç benzemese de verdiği huzur hissini benzetiyorum. Sakin, temiz, duru, hafif pudramsı meyve tatlılığı içeren çok şık bir parfüm.

Yorum

• Xerjoff İtalica özel seri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X