Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu Killian Apple brandy
    Markanın en sevdiğim parfümlerinden. Parfümden ziyade iştah kabartan bir içecek gibi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jil Sunder Man

Yorum

• ormonde jayne black gold. kült bir parfümmüş neden şimdiye kadar tanışmadık acaba.jubilaiton, g.i.t veya cherqui gibi konuşulması gereken bir parfüm.ben gül ve karanfil ve baharat kokusu alıyorum. biraz tene yakın diye düşünmüştüm ama sıktıktan 2 saat sonra girdiğim odada övgü aldı

Yorum

• Jovoy - Pavillion Rouge, dekantın sonuna geldik zaman zaman kullanılabilinecek huzurlu çok bağırmayan ama kalıcılığı iyi olan bir koku

Yorum

• Phuong Dang | The Calling
            genelinde meyve-citrus ağırlıklı yoğun ve kompleks kalın şerbetsi ama ferah, bir parça Hatkora Wood'dakini andırır ama gourmand'da kaçan bir tatlılık rol oynuyor. bu tatlılık içinde sona kadar mango hissedilir tutulmuş. keza yine Ajmal'ın ud dna'sına da sahip odunsu çok hafif bir kirlilik de mevcut. dolu ve kaliteli hissettiriyor fakat kokuyu özgün kılacak çok da bir rötuş hissedemedim.
            Son Düzenleme Asaid; 19-10-21, 22:49. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Jil Sunder no:4

Yorum

• kovid pozitif olmam nedeniyle bir süre uzak kaldım forumdan,bir badireyi daha atlattıkçok şükür...bugün lolita lempicka leau au masculin kullandım..bende bunun siyah olan eau minuit versiyonuda var..lolita kadın erkek tüm kokularında sanırım kalp notasına anason koyuyor..lakin eşimdede bayan versiyonu var o kokudada anason var..en aazından benim denediğim 3 kokuda anason üzerine kurulu..ama koku başarılı bir oryantal..esans kalitesi 1 tık artırılsa niş katogorisene girer koku güzelliği olarak...tam bir sonbahar kış kokusu buarada..kalıcılık ve farkedilirlik ortalamanın 1 tık üstü diyelim..

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Geçmiş olsun Eau Minuit elma formlu kadın versiyonu değil mi? Bu kokuyu nasıl buluyorsunuz, orijinal ile benzerlik ve farklılıkları neler?

• Libra
                  Libra Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Çok geçmiş olsun🙏🏻

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Geçmiş olsun

• Kenzo Pour Homme Vintage

Yorum

• Bugün Chloe Signature kullandım. Şu ara hep temiz, çiçeksi parfümler kullanmak istiyorum. Baharatlı, ağır parfümler boğuyor beni. Chloe ilk çıktığından beri keyifle kullandığım parfümlerden. Şişesi, kutusu, duruluğu, her şeyiyle en sevdiklerimden. Romantik, nostaljik bir havası var.

Yorum

• Joop Femme

Yorum

• Nishane anı

Yorum

• Xerjoff - Nio, bulunduğum yerde hala yaz havaları hakim, Nio’nun tadını çıkarma zamanı

Yorum

• Bugünki toplantı için Dior Sauvage Elixir kullandım, beklentiyi karşıladı benim açımdan… genel beğeni sayısı yüksekti ✌️

Yorum

• L'artisan Tea for Two

Yorum

• Giorgio Armani - Armani Code

Yorum

İşleniyor...
                              X