Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

250-300 tl arası parfüm önerisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 250-300 tl arası parfüm önerisi

Liseye gidiyorum , lise öğrencisine ağır kaçmayacak-ilkbahar -sonbahar gibi kullanılacak bir parfüm arıyorum, aZcık erkeksi bi koku olsa daha iyi olur . Encre noire sport almak istiyordum , ama 270 tl ye değmsz diyorlar siz ne düşünüyorsunuz?

Sorunu bir onceki mesajla yanitladim... Yazlari deodorant kullanmani tavsiye edebilirim... roll_on la birlikte... benim oglum oyle yapıyor...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Rochas man o fiyatlara alınabilir genel beğeniye uygun, yaşına da gider..

Yorum

Ben 8 yaşındaki oğluma 500 tl civarı parfümler alıyorum..

Sizin için bir öneri düşünemedim, özür..

Yorum

Encre Noire'un tüm serileri 270 TL'yi değer..daha ucuz istiyorsanız Jaguar markanın parfümleri de uyar..ama ben sizin yerinizde olsam Beymen'e gider Atelier Rebul'un Cologne Absolue (simsiyah şişeler) serisini, özellikle Incence Vetiver'i bir denerdim...şu an 350 TL..Jaguar'dan çok daha kaliteli..

Yorum

Merhaba Muratünsal81.

Dunhill London Icon
            Burberry Touch

Yukarıdaki iki parfümü 300 TL civarında bulabileceğinizi düşünüyorum.

Çok daha pahalı parfümler koklamış birisi olarak Encre Noire Sport, bence fiyatına değecek fiyat performans ürünü. Sizcesi ise ne olur bilemeyiz... Tam tersini düşünecek olmanız da olası, bunun cevabı için sizin kullanmanız lazım.

Bunların dışında 200 TL'nin altında olan aşağıdaki şu 3 adet fujeri de tavsiye edebilirim:

Nikos Sculpture
            Davidoff Zino
            Davidoff Cool Water.

Yorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir kaç tanede ben söyleyim; ferrari- bright neroli, moschino- forever, joop- homme ıce. Tabi bunların içinde en iyisi noire sport tek geçerim onu. Vay be bu fiyatlara 6 yıl önce filan diorların channellerin guerlainların en büyük boylarını alıyorduk. Nereden nereye kadere bak. 🙂

ck One Shock Diesel fuel for life
            Burberry London
            Armaf CDNI

benimde aklıma gelenler bunlar göz atabilirsin 👍🏽

Yorum

• uncle-benjen
              uncle-benjen Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Armaf tarife mükemmel uyar..

Trendyol Man Only One EDP 100 ml alabilirsin. 60 liraya koca bir şişe parfüm. Dior Sauvage klonu. Genç adamsın paran cebinde kalsın.

Yorum

İşleniyor...
            X