Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Reformüle olduktan sonra daha iyi hale gelen parfümler.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Reformüle olduktan sonra daha iyi hale gelen parfümler.

Arkadaşlar Merhaba,

Forumda hep reformülasyondan sonra parfümlerin berbat hale geldiği konuşuluyor,nerede o eski versiyonlar filan deniliyor.Merak ediyorum da bunun tersi durumlar hiç yok mu,yani belli notaların azaltılması veya artırılmasıyla daha iyi hale gelen parfüm örnekleri yok mudur?

Bence yok
    http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Denemedim ancak Dior Homme Parfum için öyle olduğu söyleniyor...Hani şu acı deriyi azaltma mevzusu

Yorum

• Bahoo
        Bahoo Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bende 2014 ve 2016 olmak üzere iki tane var, arada fark göremedim ama bir daha bakayım .

Amouage Reflection yeni versiyonları eskilerinden daha başarılı diye duymuştum..

Yorum

Dior homme parfümü ben de bir yerde okudum.Doğru olma ihtimali yüksek

Yorum

• Burakkk
          Burakkk Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Doğru büyük ihtimalle. Çünkü lansman ilk yapıldığında acı deri kokusundan dolayı hiç sevmemiştim. Ama şimdi yakın zamanda almayı düşündüğüm parfüm beğeniyorum kokusunu. Deri törpülenmiş biraz.

Orjinal yazı sahibi: yalciner51 View Post
        Amouage Reflection yeni versiyonları eskilerinden daha başarılı diye duymuştum..
        Hocam bir deneyeyim👍

Yorum

Reformüle olduktan sonra daha iyi hale gelen kokuya pek rastlamadım ama defalarca reformüle olmasına rağmen aynı performansı sergileyen kokular var. Özellikle eski toprak maskülen kokuların bir çoğu bu kısımda; Caron'ların çoğu, tsar, zino vs.

Yorum

Üzerime kıyafet,pantolon vs tekstil ürünleri aldığımda onu terziye gitmemesi için özenle seçerim. Yani herhangi bir oynama olması beni çok huzursuz ediyor niyeyse. Eğer aşina olduğum bir parfüm iyi anlamda reformüle olsa bile beni kendine çekemeyebilir. Bu da saçma takıntılırımdan birisi işte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bu soruyu burda sormam daha mantıklı herhalde. Ursa'da bir reformülasyon durumu var mı acaba bildiğiniz ? Şişe ve dekant kapaktan biraz farklı kokuyor. Kalıcılık falan aynı ama yine de şüphelendim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yalciner51 View Post
                Umarım öyledir, Reflection almaya niyetlendim ve yeni batch'e denk gelme ihtimalim çok yüksek

Yorum

Amouage Reflection diyorumm

Yorum

Isa bey reflection in yeni versiyonunu denediysrniz bizi biraz bilgilendirebilir misiniz?

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Dior Hypnotic Poison EDT.
                      Böyle reformulasyona can kurban..
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Bois d'Argent için de daha yoğun ve dolayısıyla performans bakımından güçlendiği söyleniyor.

Maison CD Collection için yeniden ele aldı kendisini Demachy usta. Annick Menardo yeni formül için ne düşünüyor merak etmiyor değilim.
                        Son Düzenleme Lagerfeld; 17-11-18, 17:38. Tarafından yapıldı.
                        - Stop the car...
                        - What ?!
                        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Xerjoff - More Than Words. Eski şişe kesinlikle rose d’arabie klonu iken yeni şişe ile birlikte gelen reformülasyon daha performanslı daha güzel bir parfüm olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum

İşleniyor...
                          X