Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün de Girl of Now kullandım. Son dönemde daha genç, kullanımı kolay parfümlere gidiyor elim. Pozitif, rahat, umursamaz hissetmek istiyorum. Pek mümkün olmasa da..

Yorum

• Swann
      Swann Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler Rayiha, Libra... Rayiha; bahsettiğiniz Parma’nın hangi parfümü? Libra ;si intense’i ben de edindim, kırmızı meyveler eklenmiş bir si yorumu gibi geldi. 😊 Sanırım tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı misali yeni bir poison alacağım.. 😂

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim🥰

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aaa yazmamışım Swann Mandorlo di Sicilia

• Gucci Pour Homme II

Yorum

• Guerlain Encens Myhtique

Yorum

• Lancome Tresor Midnight Rose sıktım; orijinal tresor’u andırıyor kuruması. Açılışında ahududu, berry baya hissediliyor; her mevsime uyabilecek düzeyde... Romantik, nostaljik...

Yorum

• MEMO.. WINTER PALACE

Cok sevdigim icin elim bu kokuya gidiyor.. Fresh havasini seviyorum.. Yazin da kullanirim ben ... tavsiye olunur..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Anka Kuş Jardin de Topkapı
            Bir yerlerden aşinalık hissediyorum bu kokuya, azıcık demode bir bir havası da var. Ne floraller ağır basıyor ne de akuatik akorlar. Herhangi bir çiçeği diğerine nazaran daha fazla ayırt edemiyorum. Ferah, çok da özgün bir yanını göremediğim ama yine de iyi hissettiren bir kompozisyon. Kalıcılık ve yayılımda da kayda değer bir boyut yok.

Yorum

• YSL - Body Kouros (2013). 🙂

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: teafortwo View Post
                Anka Kuş Jardin de Topkapı
                Bir yerlerden aşinalık hissediyorum bu kokuya, azıcık demode bir bir havası da var. Ne floraller ağır basıyor ne de akuatik akorlar. Herhangi bir çiçeği diğerine nazaran daha fazla ayırt edemiyorum. Ferah, çok da özgün bir yanını göremediğim ama yine de iyi hissettiren bir kompozisyon. Kalıcılık ve yayılımda da kayda değer bir boyut yok.
                Kesinlikle her kelimesine katılıyorum. Parfüm bana da çok dengesiz geldi bir uyum ahenk yok maalesef.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Creed Viking ikinci kullanışım ve yavaş yavaş alışmaya başlıyorum. İlk kullanımda pek beğenmemiştim doğrusu

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Slumberhouse - Kiste

Yorum

• Armani vetiver d'hiver kullandım. Turunçlarin eşlik ettiği, çimensi ferah vetiver yorumu.

Yorum

• Caldion Night

Yorum

• hermes epic marine. Deniz temasının en iyi örneği.

Yorum

• Pdm Herod

Yorum

• GALLAGHER...ROSE ALL DAE

Cok begendim... sevdigim tarz bir gul yorumu... Le Labo rose31 e benzettim... belki o kokuyu ozledigimdendir... Lyric man gibi keskin degil Poal gibi yapiskan degil ... yazin cok rahat kullanirim.. Cok performansli bir koku olmamasi onu soft yapiyor... Tavsiye ederim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X