Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiziana Terenzi Ursa... açılışına sabretmek zor, ıslak halı, ıslak havlu veya bilemiyorum ter kokusu gibi bir kirli deri notası baskın... Straight to Heaven ile çok benziyor, ama 100 kere sorulsa 100 kere sth derim...

Yorum

• Joop Femme Vintage

Yorum

• AJMAL - Patcouli..

Islak yabani otlar, yeni kırılmış ağaç kabuğu ve ham paçuli ile gaddar açılış..

İtici başlangıca hoş bir sitrus ve kakule hunharca ekleniyor..

Namütenahi bir ıtır bahçesi husule gelirken, esans yeknesaklaşıyor..

Ammavelakin, hoş bir sedir de parfüme sirayet edince, müstesna koku fevkalbeşer birşeye dönüşüyor..

Nihayetinde bu feveran yatışıyor, munis ıtır sonlanıyor..

Velhasıl muteber bir tefarik esansı kendileri...
        Son Düzenleme uncle-benjen; 26-02-21, 11:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Calaj Black Beard Extrait korsanlara atıfta bulunarak yapılmış gizemli bir koku. Sanki sahilde durmuş, rüzgarlar ile gelen deniz kokusu alıyorum. bir o kadar yeşil bir o kadar kirli parfüm. İçinde ki fesleğen notası ayrı bir hava katmış. Yine Miguel Matos imzalı.

Yorum

• Robert Piquet Bandit kullandım.

uzun zamandır kullanmıyordum iyi oldu.

Yorum

• J. CHARLES BROSSEAU...OMBRE AZURITE

Soft.. sakin...hafif tatli..cok belirgin yasemin ... hafif tatli meyvelerin harmanlandigi sandal agaci ve tonkanin destekledigi hos bir kadin parfumu..Ucus ucus tatlimsi cicek kokusu arayanlar icin ideal... ara ara ruj kokusu aliyorum..guzel bir koku ama benim kullanacagim bir tarz degil...

NICOLAI ... KISS ME INTENSE

Yine ayni sekilde soft .. belirgin karanfil zambak... tatli ... meyve hissetmedigim... sivri bi tarafi olmayan kadin parfumu... her iki koku da zarif kibar naif kadinlara cok yakisir... guzel ama yine benim tarzim degil...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• L'erbolario Mirto

Yorum

• MFK Gentle Fluidity Silver kullandım. Sevdiğim bir parfüm. Tam ilkbaharı andıran güneşe sahip olup monttan cekete geçişe izin vermeyen o soğuğu hissettiğiniz şu zamanların parfümü. Ferah ile odunsu arasında. Ardıç benim tenimde en belirgin olan nota oldu. İçerdiği tatlılık şeker tadında ama iç baymıyor, bu bunaltan vanilya tatlılığı örneklerinden değil. Metalik bir hissiyat da var. Adında da gümüş ibaresi bulunan bir parfümde metalik hissiyat ile karşılaşmak şaşırtıcı olmasa gerek. Genelde parfümlerde metalik hissiyatı pek sevmem ama buradaki rahatsız etmedi beni. Kalıcılığı ve yayılımı benden geçer not aldı.

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Yorum

• uncle-benjen
                      uncle-benjen Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bu gün önemli bir gün olmalı, kendinizi şımartmışsınız..

• herve gambs eden palace ,
                    Adp Colonia intensa aklıma geldi sıkınca.
                    Ekşi limon-Bergamot , biraz zencefil .
                    Adp kadar keskin değil, daha yumuşak. Fena değil yazın gider , ama kolonyamsı havası parasını eder mi dedirtiyor. Unisex demişler ama bence erkek kokusu.

Yorum

• Roja dove enigma

Abartılmış, fazla bir şey bulamadım

Yorum

• Tom Ford Oud Minarale

Yorum

• Bugün öğleden sonra genç ve yakışıklı bir hastam geldi. İşe giriş raporu istedi..

Hastalar artık odamıza girmiyor, kapıdan alıp gidiyorlar..Raporu verirken hem sigara hem de güzel bir parfüm kokuyorsun dedim..

The One dedi.. Ben de Dolce Gabana severim dedim.. Mutlu oldu, umarım fazla sigara kokmuyorumdur dedi, yok hayır dedim gitti..

Ama içimden "şu güzelim parfüme ve bu şık kıyafetlere ve çirkiniyle ünlü Ankara'da şu yakışıklı tipe bu berbat koku hiç olmamış dedim..

Ama, tabii, içimden..

Yorum

• Jpg le male.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Maison Francis Kurkdjian - Absolue Pour Le Soir

Yorum

İşleniyor...
                              X