Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• PDM - Oajan. Mutlu geceler.

Yorum

• Victor&Rolf Spicebomb Extreme

Yorum

• House of Matriarch Sex Magic kullandım. Deri kullanımına bayıldığım, çam kullanımının iç ısıttığı parfümlerden. Odunsu nüanslar parfümü benim için daha sevilebilir yapmış. Soğuk havada kullanımı çok güzel oldu. Böyle gizemli bir hava katan aurası var parfümün. Bana büyülü ormanda kaybolma tecrübesinin koku hali gibi geliyor. Sadece ay ışığının olduğu, soğuk sisli bir ormanda dolaşıyor misali. Kullanana ben farklıyım derdirten cinste. Doğal içeriklerden ötürü kullananı yormayan yapısı da pozitif yönlerinden bir başkası.

Yorum

• Gallivant İstanbul

Yorum

• PENHALIGON"S ...KENSINGTON AMBER

Merak ettim dekant aldim denedim.. Güzel hafif hafif tatli bir koku...baslangici ve ilerleyisi unisex iken tene yaklasinca maskulene evrilen bir koku...yayilim ve kalicilik zayif...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Davidoff Zino

Yorum

• RENIER - Habana 500..

Nam'ı diğer, Küba'nın başkenti Havana..

Avusturya Historic Center ve çevresini gezen türlü ırk ve ulustan insan kalabalığı ve rehberleri..

Tur ilerledikçe şehrin içlerine doğru yöneliyoruz..

Kiliseler, haçlar, çanlar,peynir dükkanları, şaraplar, küçük içki dükkanları ve sokaklarda çeşmeler ve hayrettir çeşmelerden akan tertemiz suyu içen insanlar..

İlerden tuhaf kokular geliyor, kocaman bir pastane ve içinde zibil çeşitte kurabiye..

Zencefilli yazan bir tanesini merak edip alıyoruz, oldukça tatlı, bunu kompanse etmek için sanırım biraz tuzlu, hafif kakaolu, belli ki domuz yağı da var..

Bize ve damak tadımıza uzak, yine de ilginç bir deneyimdi..

Rusya, çin gibi ülkelerde de bulundum, ama Küba'yı bilmiyorum açıkçası..

Belki oranın da bu tarz farklı bir yiyeceği vardır.. Her naneyi de denemeyelim, di mi ama..
                Son Düzenleme uncle-benjen; 18-02-21, 11:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Acqua di Parma Leather...

Yorum

• Dior Fahrenheit

Yorum

• Atelier Rebul Royal Oud
                      Forum dışından dekantını edinmişitim. Kokuyu ilk denediğimde ülkedeki arap vatandaşlar ve turistler için bir hedef çizilmiş dedim. Zamanla koku şişede demleniyor. Bugün eve gelince yine denedim. Biraz daha hafif ama aynı dna. İşyerimde kullansam umreden bir akrabanmı geldi diye sorarlar. Sentetiklik yok ama yinede şişesini edinmeyi düşünmem bile.

Yorum

• Atelier Rebul - İstanbul 😍

Yorum

• Guerlain - L'homme Ideal Extreme. Tütün ve Deri dengeli bir badem erik gourmand parfüm. Benim için tatlılığı dozunda, soğuklar için güzel.
                          Son Düzenleme mr.sta; 18-02-21, 20:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tom Ford - Noir Extreme. Forumdaki bütün arkadaşlarımın/büyüklerimin Regaip Kandili mübarek olsun. Sağlıcakla kalın. 🙂

Yorum

• Initio rehab kullandım. Rafine spicebomb extreme.

Yorum

• Calaj Metaphore WJ her yeri kekik kaplamış bir dağda yürüyüşe çıkmış gibiyim.

Yorum

İşleniyor...
                                X