Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dekant parfüm

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dekant parfüm

Merhaba arkadaşlar parfüm işine yeni yeni girdim tabi bir bilgimde yok dekant olarak parfüm almak istedim ama piyasada kim var güvenilir bilmiyorum decantall diye bir site var güvenilir mi hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz yada önerebileceğiniz instagram satıcısı var mı ?

merhaba hoşgeldiniz sitemizde dekant satış başlığı altında dekant satan güvenilir arkadaşlarımız var onlardan tedarik edebilirsiniz.

Yorum

Matrai rumuzlu Altuğ arkadaşımızın aşmış bir dekant kolleksiyonu vardır, ayrıca satış da yapmaktadır..

http://parfumhobisi.com/forum/parf%C...C3%A7e%C5%9Fit

Yorum

Yaklaşık 3 yıl önce başladığımda sizin sorunuzu bende soruyordum. Dekant satış bölümünde güvenilir arkadaşlar var, bunlardan en geniş yelpazeye sahip matrai dir. Şansıma aynı şehirde olması, dekantları elden alma fırsatı yarattı. Bu sayede hem tanıştım hem de parfümleri yakından görme fırsatım oldu. Bu konuda kendisinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum

peki hocam çok sağolun bir şey daha sormak istiyorum önceden dekant alışverişim oldu instagram sayfaları üzerinden sizce güvenilir midir yoksa değilmidir bir arkadaşım alma oralardan demişti suya para verme gibi bir tabir kullandı tam anlamadım yardımcı olur musunz ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Letia View Post
            peki hocam çok sağolun bir şey daha sormak istiyorum önceden dekant alışverişim oldu instagram sayfaları üzerinden sizce güvenilir midir yoksa değilmidir bir arkadaşım alma oralardan demişti suya para verme gibi bir tabir kullandı tam anlamadım yardımcı olur musunz ?
            Merhaba, forumumuzdaki dekant satış başlıklarından güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
            estefanyen

Yorum

İşleniyor...
            X