Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Niş Dünyasının Günahkar Çocukları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Mustafa Hocam fiyatlara şöyle bakıyordum da Tiziana terenzi lere 2 ayda 2.zam gelmiş yandık valla

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Battık günahtan. Af dileyenimiz yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
      Mustafa Hocam fiyatlara şöyle bakıyordum da Tiziana terenzi lere 2 ayda 2.zam gelmiş yandık valla

Eldekilerle gideceğiz bir süre öyle görünüyor... Abartmıyorum! Resmen soğumama neden oluyor bu pahalılık...

Yorum

Aynen... Bir süredir parfüme para ayırmıyorum, böyle de devam eder epeyce dekant, bölüştürme falan olmadıkça...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Eldekilerle gideceğiz bir süre öyle görünüyor... Abartmıyorum! Resmen soğumama neden oluyor bu pahalılık...
          Bir yandan da kendimize hakim olmayı öğretiyor, iyi yönden bakmak lazım. Daha seçici oldukça daha çok araştırıyoruz sanki Mustafa hocam. Nokta atışı yapmak gerekiyor bu saatten sonra tüm parfümlerde.

Yorum

Ursa ve private label. Epeydir adi gecmiyor ama chanel egoist de degeri bilinmeyenlerden sanki..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pikcell View Post

Bir yandan da kendimize hakim olmayı öğretiyor, iyi yönden bakmak lazım. Daha seçici oldukça daha çok araştırıyoruz sanki Mustafa hocam. Nokta atışı yapmak gerekiyor bu saatten sonra tüm parfümlerde.
              Aynen öyle

Yorum

İşleniyor...
              X