Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İssey miyake leau'd issey pour homme.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İssey miyake leau'd issey pour homme.

Eskiden issey miyake leau'd issey pour homme kullanırdım çok severek. Fakat bikaç ay önce aldığımda kokusunun baya değiştiğini farkettim ve bende baş ağrısı yaptı. O eski formülasyonu nerede bulabilirim bilen var mı acaba?

Bu geçen yaz, en fazla hayal kırıklığına uğradığım parfümdü. O yüzden benim de aradığım eski formülasyonlardan biri. Sizi karamsarlığa itmek istemem ama maalesef zor. O iyi kokular, o güzel atlara binip çekip gittiler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post
      Bu geçen yaz, en fazla hayal kırıklığına uğradığım parfümdü. O yüzden benim de aradığım eski formülasyonlardan biri. Sizi karamsarlığa itmek istemem ama maalesef zor. O iyi kokular, o güzel atlara binip çekip gittiler.
      Malesef ben de bulamıyorum 😑 jean paul le male alacağım artık. Cevap için teşekkürler 👍🏻

Yorum

Dekant olarak almak isterseniz eğer matrai beyin satılık dekant sayfasında görebilirsiniz bilginiz olsun🌱

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Acemiburun View Post
          Dekant olarak almak isterseniz eğer matrai beyin satılık dekant sayfasında görebilirsiniz bilginiz olsun🌱
          Teşekkür ederim 👍🏻 Parfüm aldım ama denemek istediklerimden almak mantıklı olabilir aslında.

Yorum

İşleniyor...
          X