Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Lüks kokan parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bir kaç ekleme yapayım.

Tom Ford Oud Wood
    Tom Ford Venetian Bergamot
    Bond No 9 Scent Of Peace
    Guerlain Derby
    Nicolai Newyork İntense
    Ormonde Jayne Montobacco

Yorum

Clive Christian C
      Jovoy Ambre Premier
      Orto Parisi Boccanera
      Chanel Coromandel
      MFK Baccarat Rouge

İlk aklıma gelen lüks hissiyatı veren bayan kokuları...

Yorum

Parfüm arayan biri şu başlığa yazılanların fiyatlarına baksa nette, kaçar gider kolonya kullanır.

Bu maksatla okuyabilecek erkekler için yazayim önce;

Dolce&Gabbana - The One EDP --> Oldukça centilmen ve seksi yapısı var. Sürekli geri bildirim aldığım, performans bakımından biraz üzse de çok başarılı bulduğum bi' koku.
        Thierry mugler - Pure Malt --> Meyveli viski nasıl olura cevap. Ayrıca kaldıkça tendeki aroması nefis.
        Chanel - Allure Pour Homme --> 99' dan bu yana bi' çok parfüme referans olmuş güzellikte, şık ve karizmatik yapısı var.
        Tom Ford - For men --> Takım elbise kokusu da denebilir. Sıktığınız zaman direk o hissiyata bürünüyorsunuz zaten, giyinmenize gerek yok.
        Zara - Vibrant Leather --> Aventus diye dağlara taşlara şiirler yazanları okuduktan sonra o kadar parayı veremem ki diyorsanız alın bunu doya doya sıkın.
        Zara - Exclusive Oud --> Başarılı ve oturaklı bi' oryantal iş çıkarmış Zara. Akşam yemekleri, dışarıda takılmalarda, özel buluşmalarda, ayarında kullanılmış içerikleriyle oraya buraya kaymadan kendi ekseninde dönen kaliteli ve şık bi' çalışma.

Bunların hepsi gönül rahatlığıyla "lüks kokan" kategorisine de girer. Lüks anlayışınızın eşiğine bağlı olarak tabi.

Denediğim kadın kokularını da belirteceğim fakat şuan vaktim kısıtlı. Boşlukta yazıyı editleyeceğim.

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Omer571
          Omer571 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Güzel yorumlar olmuş. Devamını merak ediyorum.

Aventus
        Ursa
        Coromandel

Yorum

Ursa için pahalı kokuyor yorumu almıştım ben de. Nishane Paçuli Koza bana iri yarı 40 lı yaşlarında biraz pis işlerle uğraşan zengin bir adamı hatırlatıyor mesela. Jubilation takım elbilseli saygın birisi. Pek sevemesem de 1740 yüksek egolu,eğitimli, orta yaşlı erkek,kadın aklıma getiriyor.

Yorum

Royal Mayfair ve cdg 2 lüx hissiyatı yaşatır herzaman...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Uzun zamandır:
              1-) Vetiverus
              2-) Bois d'Argent
              3-) Voyage

Yorum

1-Dolce Gabbana The One
                2-Yves Rocher Ambre Noir
                3-Tom Ford Tobacco Vanille

Yorum

Buraya MFK Luminiere Noire de eklenmeli bence lüks kokuyor

Yorum

Parfums de Marly "Godolphin" ve TF "Tuscan Leather".. zaten birbirine benziyorlar; kendimi trilyoner gibi hissediyorum :-)

Yorum

Niş dünyasında yeniyim ama kullandığımda kendimi milyar dolarlara hükmeden, özel italyan kesimli dikilmiş takım elbiseyle dolaşan, saat koleksiyonu olan bir işadamı gibi hissettiren tek parfüm AdP Colonia Leather

Yorum

Kimse yazmamış Puredistance M ilk aklıma gelen oldu, Amouage Gold, MDCI Invasion Barbare, Amouage Reflection, Creed Milessime Imperial, PG Felanille, Dior Homme benim burnuma lüksü, gösterişi ve zenginliği çağrıştıran kokular.

Yorum

Franck Boclet Cocaiine, Xerjoff More Than Words, Bond Amber, Xerjoff Naxos, Amouage Jubilation, HDP Fidelis, Guerlain Songe D'un Bois D'ete, Coromandel
                        Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 21-03-18, 10:22. Tarafından yapıldı.

Yorum

Benim için başı çekenler:

Aventus
                          Spice & Wood
                          Nawab Of Oud
                          Montobacco İntensivo
                          Invasion Barbare
                          Chypre Palatin

Yorum

Puredistance M
                            Puredistance Black
                            MFK Bakkarat Rouge