Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

BENTLEY Intense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• BENTLEY Intense

arkadaşlar bu parfum ile ilgili çevreden geri dönüşler nasıl?? genel beğeniye uygunmu sizce? övgü alıyormu? hakkındaki görüşlerinizi almak isterim.ayrıca bu parfümün baş ağrısı yapanınız varmı
    Son Düzenleme harunozkan89; 16-02-17, 00:42. Tarafından yapıldı.

http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...ey-men-intense

İnceleme konusu var zaten
    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

teşekkürler

Yorum

Genel beğeni için kokunun üzerinden bir gün geçmeli bence ) Black Orchid den sonra gördüğüm en performanslı koku.

Yorum

• Pi-jeY
          Pi-jeY Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          bazı arkadaşlar kalıcılığının yetersiz olduğundan bahsederken bazıları da ölümcül olduğunu söylüyor. :d hangisi doğru acaba

• maximus
          maximus Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kesinlikle ölümcül diyebilirim

Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post
        arkadaşlar bu parfum ile ilgili çevreden geri dönüşler nasıl?? genel beğeniye uygunmu sizce? övgü alıyormu? hakkındaki görüşlerinizi almak isterim.ayrıca bu parfümün baş ağrısı yapanınız varmı
        Harun'cum uzak dur. Şairin dediği gibi 'Yakın Olmak İçin Uzak Dur Bentley Intense'den'

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL

Harun'cum uzak dur. Şairin dediği gibi 'Yakın Olmak İçin Uzak Dur Bentley Intense'den'
          Harbımı dıyosun hocam. Seven neyını sevıyor

Yorum

Encre noire genel beğeniye ne kadar uygunsa bu da o kadar uygundur derim.

Yorum

Çok kaliteli bir designer olmasının yanı sıra koleksiyona yeni katılan Jovoy Psychedelique'nin daha açık hali yani sulandırılmış açık hali gibi geldi. Anımsama açısından kokuları bir birine benzettim tabi jovoy psychedelique kalite ve niş olması itibari ile çok üst bir segment ve Bentley'den kat kat daha yoğun ve fark edilir o kısmı tartışılmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert View Post
                Çok kaliteli bir designer olmasının yanı sıra koleksiyona yeni katılan Jovoy Psychedelique'nin daha açık hali yani sulandırılmış açık hali gibi geldi. Anımsama açısından kokuları bir birine benzettim tabi jovoy psychedelique kalite ve niş olması itibari ile çok üst bir segment ve Bentley'den kat kat daha yoğun ve fark edilir o kısmı tartışılmaz.
                yararlı bi paylaşım oldu teşekkürler

Yorum

Hoş bir tarzı var ama bana göre öyle aman aman değil yani kalıcılık silajınıda çok iyi bulmadım.

Yorum

İşleniyor...
                  X