Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mont blanc legend intense benzerleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mont blanc legend intense benzerleri

merhaba arkadaslar ben bu kokuyu daha once kullandım ve cok hoşuma gitmişti bu kokunun daha performanslı hali varmı acaba bıldıgıniz

Abercombie fitch neredeyse aynı koku. Ama mont blanc intense olmayan da intense ile aynı kokuya sahipmiş.

Yorum

Parfums de Marly Percival. Yine öyle atom bombası gücünde değil tabiki ama kalıcılık şişeden 2 fıs ile yaklaşık 7-8 saat kadar sürmüştü bileğimde.

Yorum

Hocam abercrombie fitch fierce ve percival benziyorlar dediğiniz kokuya. Percivalın açılışı çok benzer olsada sonra birazcık farklılaşıyor.3 parfümde çok performanslı değil zaten benim önerim ucuza legend intense alıp daha çok yenilemek yada daha bol fıs sıkmanız olur. 200 ml fierce hem fiyat olarak çok yormaz hemde legend intenseden daha kalitelidir.

Yorum

arkadaslar cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
            Hocam abercrombie fitch fierce ve percival benziyorlar dediğiniz kokuya. Percivalın açılışı çok benzer olsada sonra birazcık farklılaşıyor.3 parfümde çok performanslı değil zaten benim önerim ucuza legend intense alıp daha çok yenilemek yada daha bol fıs sıkmanız olur. 200 ml fierce hem fiyat olarak çok yormaz hemde legend intenseden daha kalitelidir.
            Aynen katılıyorum.

Yorum

İşleniyor...
            X