Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Esxence 2020 Fuarının Ertelenmesi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Esxence 2020 Fuarının Ertelenmesi

16-19 Nisan tarihleri arasında yapılacağı duyurulan Avrupanın ve dünyanın en büyük katılımcılı parfüm fuarı olan Milano Esxence 2020 Corona virüs salgını nedeni ile 28-31 Mayıs tarihleri arasına ertelendi.

Bu fuara gitmek için uçak bileti alıp otel rezervasyonu dahi yaptırmıştım neyseki ücretsiz iptal seçenekleri aktif olunca bir zararımız olmadı. Umarım mayıs ayına kadar ortalık düzelir de bizde katılırız.

Edit: Bu seneki fuar komple iptal 11-14 Şubat 2021 tarihinde yapılacakmış fuar.
    Son Düzenleme matrai; 11-03-20, 20:39. Tarafından yapıldı.

Havalar ısınınca corona da yok olur inşallah..

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fazla abartıldığına inanıyorum

35 dakika önce resmi Instagram sayfalarında 11-14 Şubat 2021 tarihine ertelendiği paylaşılmış. Artık kısmetse seneye katılırsınız Altuğ hocam hayırlısıyla

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      bende şimdi gördüm düzelttim. Yok ya ben bi şeye heveslenmeyeyim bundan sonra

Kıran giresice corona.Şu an küresel bir deney veya tatbikatın içerisindeyiz.Dünya borsalarının yüzde otuz düşmesi ve aynı günlerde petrol fiyatlarının yüzde otuz düşmesi tesadüf olamaz.Para piyasaları dizayn ediliyor.Bu iş parfüm sektörünü özellikle niş parfümleride etkileyecek

Yorum

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sadece virüs olmadığı belli hocam

Böyle bir fuara katılmayı kim istemezdi

Yorum

İşleniyor...
    X