Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Colognise sıkıp maskemi takıp hiçbir koku alamadan geçirdiğim birgün oldu

Yorum

• Gece için başka bir amber yorumu MFK Grand Soir.

Yorum

• Bugün hafif bir gün olsun dedim.

Old Spice After Shave (old)

Yorum

• Amouage Reflection havalar ısındı.

Yorum

• https://www.fragrantica.com/perfume/...1828-4488.html

histoires de parfums 1828
            başlangıcı güçlü narenciye ve okaliptüs , keskin çam kokusu ile başladı . Çam fazla geldi bana . Koku oturmaya başlayınca o kuvvetli açılışın aksine daha sakin hal aldı. Ferahlık gitti biraz tatlılaştı. Hatta Nutella kokusuna benzer kokular aldım.Kokuyu bahar ve yaz aylarına yakıştırmışlar, bence mevsimi ilkbahar. Parfümün hikayesini anlayamadım, bişeyler anlatmak istiyor ama tam beceremiyor.

Yorum

• Sospiro accento

Yorum

• Terre d'hermes eau tres fraiche.

Yorum

• Sigaraya zam gelmiş sinirliyim hıncımı elimde çok az dekantı kalan tmov-arabesque dan çıkardım.

Yorum

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Furkan hocam arebesque ile TF TV'i kıyaslayabilir misiniz size zahmet

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam tv şuan ki haliyle sert bir tütün bombası eski kokladığım gibi değil baya değişmiş eskiden de sevmezdim arabesque e gelince tvye göre daha yumuşak daha tatlı bir havası var ikisinden tercih her zaman arabesque olmalı diye düşünüyorum ama kararsızım gelecek kış bir dekant daha kullanıp karar vereceğim arabesque şişeli alıp almayacağıma 🙃

• Creed Viking.. artık her fıs platin değerinde

Yorum

• TF Patchouli Absolu

Yorum

• Renier - Behique yeşil notalarla açılış yapan ama orta kısımlardan sonra açılışıyla alakası olmayan bir parfüm dumansı bir hal alıyor Cannabisli parfümleri sevenlere hitap edecek bir parfüm çünkü parfüm biraz üstümde durduktan sonra Black Afgano kullanmışım gibi hissettim

Yorum

• pdm layton.wooww efecti ile açılıyor en azından benim için öyle.çok tatlı ve meyveli bir parfüm.Notaları net ayırt ettiğimi söyleyemem çünkü çok başarılı aromatik bir yapısı var . ilk aldığımda pek sevmemiştim, niş parfümlerden beklenen katmanlı yapı pek yoktu üstelik tenede yakın kalıyor.birde fiyat etiketi işin içine girince pek albenisi yok gibiydi ama zamanla sevdim parfümü.

Yorum

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Elmanın verdiği tatliliktan olsa gerek çok sevemedim maalesef

• Azzaro Visit gayet iyi farkli dizaynirlardan

Yorum

• Acemiburun
                          Acemiburun Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Azzarodan decibel kullanmıştım aşırı yoğun baharatlıydı onu hatrladm bunu görünce

• Pino-silvestre 🌲

Yorum

• Öğleden sonra ferahlamaya devam deyip atelier rebul eau de cologne green tea intense kullandım. Çok beğeniyorum bu kolonyayi

Yorum

• mizansen035
                          mizansen035 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Rebul ice var ben de. Oh ferah ferah.

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Rebul ice'da çok severim, özellikle traş sonrası yüzüme sürmek çok iyi oluyor o buz gibi ferahlığıyla

• mizansen035
                          mizansen035 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Aynen. Ferah ferah yakıyor yüzü 😅
                      İşleniyor...
                      X