Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Clive Christian Rock Rose ...

Yorum

• Xerjoff Zefiro

Son zamanlarda aşırı hoşuma gidem kokuların başında geldi. Belki öyle aman aman bir kokusu ve katmanlı geçişleri yok fakat özellikle evde olduğum şu günlerde tam da aradığım yapının bu olmasından dolayı çok hoşuma gitti muhtemelen

Yorum

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Öyle çok övülecek bir yanı yok aslında cidden çok basit bir parfüm. Sadece evde çok güzel gitti hepsi o. Alıp beğenmezseniz sonra bana sövmeyin 😂😂 Beklenti cidden öyle yüksek olmasın. Sık geç parfümlerinden biri 😂

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yaza öyle kokulara da ihtiyaç var. Öyle ciddi çalışmalara gerek yok kullandığında yüzde tebessüm ettiren basit ama kendini sık kullandıran cinsten.

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aslında çok yazlık bir koku denemez. Ama yayılımı falan o kadar düşük ki yazın kullansanız bile hiç sırıtmayacağını düşünüyorum hocam. Ayrıca yaz aylarının akşam serinliğine çok daha yakışır

• atkinsons odd fellow's bouquet, tom ford tv'nin sulandırılmış hali. tütün kolanyasını çok severim ancak marly herod dışında beğendiğim bir tütün parfümü olmadı. odd fellow's bouquette sıkar sıkmaz benzoin ve zencefili net bir şekilde alıyorum.gerçektende çok zor ve kötü bir açılış.kısa süre içerisinde hafif ve tatlı bir puro kokusuna dönüşüyor.açılışı çok yoğun ve burun yorucu olduğu için orta notalarıda pek kokmuyır gibi.Yıllardır dolabımda duran dekant bitmek üzere bir daha alıcağımı zannetmiyorum

Yorum

• Tom Ford Tobacco Oud kullandım. Pek ud notası yok gibi içinde. Ya da beni rahatsız edecek kadar değil. Tütün kullanımı kül hissiyatı veriyor. Tatlı bir nota var. Kremsi bir tatlılık. Baharatlı kısmını da beğendim. Sert gibi açılıp hızlı dinginleşiyor.

Yorum

• ck one shock

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Aventus
            Benim Aventus aşığı olduğum kesin. Her kullandığımda mutlu oluyorum, şişe bitmesin diye sıkmaya kıyamıyorum.Hiç bir zaman performans sıkıntısı yaşamadım o konuda şanslıyım herhalde.

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Performans sikintisi sehir efsanesi gibi bir sey. Ben de yasamadim hic cunku. Kokmuyor gibi hissedilen kisimlarda dahi kokuyor sahidim. Gomlekte vs ertesi gun degil 3 gun sonra bile kokusunu hissedebiliyorum. Ama kullandigimda kokusu bangir bangir gelmiyor yani hissetmiyorum evet. Kuzenim de Aventus hastasidir. Avrupada parfum cennetinde yasayip neden Aventus diyordum. Ta ki her geldiginde aksama kadar cayir cayir kokan Aventuslari koklayana kadar. Marifet kendinden degil baskasinin uzerinden koklamakmis megerse fikir edinmek icin performans konusunda uzerimde deneyip yanildigim cok prfum olmustur..
              Son Düzenleme cantona8; 12-05-20, 14:32. Tarafından yapıldı.

• Marmaris büfe
              Marmaris büfe Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aynen katılıyorum Mustafa hocam, bende ilk yıllar kokuyu alamıyordum kendimden, evde oğluma , iş yerinde personelime sıkıyordum koklamak için😊 daha sonra eski batch’leri bulmak için çok çileler çektim. Duş jeli, after shave bulabildiğim tüm takviyeler, eski ve yeni batch layerlemeler😊 anladım ki bu benim imza kokum ve sadece rüzgarlı yaz akşamlarında ve özel günlerde kullanmam gerekiyor.

• Temiz kokalım

Click image for larger version

Name:	20191122_151326_1574429252997-1.jpg
Views:	214
Size:	1.57 MB
ID:	165184
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
              KARALARIN_CEMAL Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bahaddin hocam şişenin arkasındaki akasya taneleri mi bana mı öyle geliyor?

• Bahoo
              Bahoo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ağaçtan düşmüştü ama ne ağacı bilmiyorum

• Salvatore Ferragamo Signature

Yorum

• Slumberhouse - Jeke havalar ısınırken son kez sıkalım dedim malum aylarca buluşamayacağız tütün parfümünün en karizma hallerinden biri herkes beğenmez ama kimin umurunda

Yorum

• Marmaris büfe
                Marmaris büfe Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben kış uykusuna yatırdım İyice demini alsın seneye kadar 😊

• UmutAras
                UmutAras Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Mecburen öyle olacak abi bende öyle yaptım ama arada bileğime falan sıkarım özledikçe

• Orjinal yazı sahibi: Bahoo View Post
              Temiz kokalım

Click image for larger version

Name:	20191122_151326_1574429252997-1.jpg
Views:	214
Size:	1.57 MB
ID:	165184
              Bahaddin hocam bu hangi markanın?

Yorum

• orangeverte
                orangeverte Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkür ederim.

• Bahoo
                Bahoo Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                rica ederim .

• mizansen035
                mizansen035 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Adı ile hiç alakası olmayan ama tam tersine iyi ki de öyle olmuş dedirten nadir parfümlerden biridir. Yine bir PRADA klasiğidir kendisi. İris ve menekşeyi en iyi işleyen marka yine yapmıştı o zamanlar.

• Oriza L. Legrand Vetiver Royal Bourbon kullandım. Açılış kısmındaki sert ve keskin hava azaldıktan sonra vetiver-nane birlikteliğinin öne çıkıp devam etmesi gerçekten çok keyifli. Son kısımları biraz alışıldık gelebilir ama yine de güzel. Elimdeki şişeden biraz daha eski formülasyona ait bir dekant vardı ve açılışını daha sert bulmuştum ama sonrasında bir farklılık göremedim. Hatta performans olarak da aynı gibiler.

Yorum

• Irisch Moos aftershave
                Son Düzenleme cenkmami; 12-05-20, 18:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Uzun zamandır parfüm kullanmıyorum hatta parfüm dolabımı bile açmıyorum desem yeridir bugün hacivat ile geri dönüş yaptım

Yorum

• ufuk.mercan
                    ufuk.mercan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çoğunlukla kolonya tercih ediyorum hocam ferah ferah

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Valla şimdi yazını gördüm tesadüfen bende sana bugün telefon açacaktım yaşıyormusun diye

• ufuk.mercan
                    ufuk.mercan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Uzun bir karantina yaptım abi valla herşeyden uzak kaldım resmen

• Sonunda une rose de kandahar ile tanıştım ve bugün güzel bir gün geçirdik.
                  Başlangıcında vanilla flashtaki kullanım tarzında kuru bir tütün ve baharatlar, sonrasında tatlılık barındırmayan fazlasıyla seviyeli bir gül havası ve patchouly boheme tarzında ona eşlik eden karanlık tatlımsı paçuli. Ara ara farklı kokuları anımsattığı için çok keyif aldım. Alemde teksin Andy reyiz

Yorum

• NR - For Him Edp a.k.a. Musc, bundan sonra her hafta tek parfüm ile geçireceğim yoksa 2 yıldır sıkmadığım parfümlerin olduğunu ve istifçilik boyutuna kaçtığımı anladım..

Yorum

İşleniyor...
                    X