Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Geceye Christopher Street Charenton Macerations

Yorum

• Bugün evdeyiz ne kullanacağız arkadaş. 432 ml lik Reve D'or ile elimizi dezenfekte ettim.

Yorum

• Xerjoff mu Sospiro mu desem bilemedim ama parfüm Erba Pura. Evet ilk başlarda bir gülümsetiyor ama bir 15 dk içinde bayıyor 20 dk önce sıktım ve aşırı bunaltı beni. Şekerleme yada sakız gibi kokma fikri çok matrah değilmiş tıpki limonlu kek ve eti negro gibi kokmak gibi. Günaydın ☺️

Yorum

• Terre ile başladık yine.

Yorum

• furkan1001 hocam erba parayla ilgili güzel benzetme olmuş, tebessüm ettirdiniz beni sabah sabah sagolun

Yorum

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rica ederim ne demek ama öyle gerçekten ve beklentimin çok altında kaldı buna vereceğim parayla nişhane hacivatın yanına karagöz eklerim ☺️

• Dior eau sauvage

Yorum

• alex 3

Yorum

• Armani Eau de Cedre kullandım. İleride kesin şişeli alacağım bu parfümü. Huş ağacına benzer dumansılığı, yumuşak deri hissiyatı çok seviyorum parfümü. Sadece zayıf kalıyor biraz ama sevince dert etmiyorum performansı pek.

Yorum

• vagonlar hocam Armani Prive Cedre Olympe parfüm kullandım ama şimdi bunu merak ettirdiniz fragranticada genelde sizinki gibi olumlu yorum almış. Radarima alıyorum.

Yorum

• limon kolonyası
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Tariş mandalina kolonyası ☺️

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Davidoff Zino

Baktım hava bugün serin ve kapalı, evde olsam bile bir paçuli parfümü ile haftaya başlayayım dedim. Açılış biraz asidik yapıda ama yarım saat içinde sıcak odunlar ve paçuli size merhaba diyor. Bana göre Zino zamansız maskülen klasiklerden biri. TF Beau de Jour Zino'ya çok benzetiliyor ama Zino daha sıcak ve odunsu yapıdayken Beau de Jour çok daha ferah baharatlı yapıda. Hani Beau de Jour olsa olsa Zino'nun uzaktan baharlık kuzeni olur

Yorum

• Nane limonum benim
                        Creed Wiking

Yorum

• xPixa hocam daha dün akşam paçuli parfümleriyle ilgili bir video izledikten sonra bugün sizin başka bir paçuli temelli parfüm Zino yorumunuzu okudum Bu parfüm de radarimda. Fragranticada yanılmıyorsam TF Beau de Joura göre daha kompleks bir yapıda olduğu ifade ediliyordu.

Yorum

• xPixa
                            xPixa Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Ben Beau de Jour'un geçen sene çıkan niş halini hiç denemedim ama designer versiyonuna kıyasla Zino odunsu ve sıcak yapısıyla daha bir dolgun geliyor bana. Gerçi bendeki şişe biraz eski; 2016 Ocak ayında almıştım yanlış hatırlamıyorsam muhtemelen 2015 üretim falandır. Fragrantica'da son 1-2 yıllık şişeler iyice patatese bağlamış yazmışlar ne derece doğrudur bilmiyorum açıkçası ama genelde orada yazan çoğu şey kofti çıkıyor

• Öğleden sonra Chanel Allure Homme ile devam.

Yorum

İşleniyor...
                          X