Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bvlgari petit et mamans kullandım

Yorum

• Terre d'hermes edt
      Ferah bir parfüm, soğuk olmağan havalara uygun.

Yorum

• Tom Ford Tobacco Vanille

Yorum

• ysl la nuit l homme...
          çok keyifli bir koku aromatik tatlı çiçek ve bitkilerin kakule ile muazzam uyumu...
          kalıcılık sillaj olsaydı vazgeçilmez olurdu...
          yanında taşıyıp gün boyu defalarca mutlu et kendini...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Arabian Oud Black Kalemat kullandım. Vanilya Oud ikilisi. Fesleğenden olsa gerek çok ince bir ferahlık var. Karakteri güçlü gibi. Kesinlikle cinsiyetsiz. Tarzım değil ama seveni çok çıkar.

Yorum

• Spicebomb Extreme Viktor & Rolf ile soğuk bir Ankara sabahına merhaba dedik.

Yayılım ve kalıcılık gayet iyi. Tüm günü rahatlıkla çıkartıyor.

Tütün, vanilya, karabiber ön planda...

Yorum

• bugün midnght posion kullandım efsane olağanüstü yani kelime dağarcığım yetmiyor bu kokuyu anlatmaya keşke üretimi durmasaydı keşke...Bu kokunun üretimi nasıl durur arkadaş aklım mantığım almıyor. Hiç bir şeye benzemiyor bu hiç bir muadilini ikamesini duymadım görmedim koklamadım da .

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bir süre önce arkadaşımın sürdüğü bir parfümü çok beğenmiş ve sorunca "Midnight Poison" cevabını almıştım. Üretiminin durduğunu bildiğim için nerden bulduğunu sorunca bunun muadil parfüm olduğunu, geçmişte orijinalini kullandığını ve bu muadilin orijinaline çok benzediğini söyledi. Markasını bilemedi o an ama yer tarifiyle ben buldum. Normalde muadil parfümleri etik bulmuyorum ama üretimi durduğu için söylememde sakınca yoktur sanırım. MAD Parfumeur satıyor. Ben orijinalini hiç koklamadım, karşılaştırma yapamasam da MAD güzel bir kokuydu. Yves Rocher Bois Sensuelle'e de benzettim biraz.

• Pi-jeY
                Pi-jeY Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Rayiha bilgi için çok teşekkür ediyorum aradığım bir kokuydu en yakın zamanda mutlaka iki önerinizi de deneyeceğim.
                Teşekkür ediyorum.

• Tom Ford Oud Wood Intense

Bugün de elim buna gitti. Bilekten kokladığımda açılışını beğenmemiştim ama boyun çevremden burnuma koku gelince daha hoşuma gitti. Burnu yormayan bir deri kokuyor. İltifat olarak beklentiniz yüksek olmasın ama kötü bir yorum da kesinlikle almaz. Aromatik ferah baharatlı odunsu parfüm arayanlar bir göz atsın derim

Yorum

• Fazla baharatlı ve kuvvetli bulup babama verdiğim Molinard Habanita sürmüştüm dün akşam. Sabah kolumda kokusu ile uyandım ve evde geçirdiğim gün boyunca burnuma esmeye devam etti. Hem kadın hem erkek kullanımına uygun, pudralı ve baharatlı, eski moda ama koklamaktan kendimi alamadığım bir parfüm.

Yorum

• Xerjoff Al Khatt (eski şişe) kullandım. İndolik yasemin ve oud birlikteliği oldukça keyifli ve etrafımdakilerden de hiç kötü bir yorumla karşılaşmadım. Performansına denecek laf yok.

Yorum

• Dsquared2 wood ağacımsı koku her zaman cezbetmiştir beni.

Yorum

• Nishane Unutamam
                      Çok beğendim.

Yorum

• kemi aurum

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Mancera red tabacco

Yorum

İşleniyor...
                            X