Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Layer (Katmanlama) Yönteminde Birbirini En İyi Tamamlayan Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Layer (Katmanlama) Yönteminde Birbirini En İyi Tamamlayan Parfümler

Benim çok tercih ettiğim bir yöntem olmasa da bazı kişilerin sıklıkla uyguladığı bir yöntem layer. 2 veya daha fazla parfümü üstünüze sıkarak oluşturduğunuz koku profillerinden bu zamana en iyi sonucu veren hangi parfümlerin layeri oldu?

1. Serge Lutens Chergui ve Maison Martin Margiela By The Fireplace 2. Dior Homme EDT ve Valentino Uomo intense 3. Guerlain Lidge ve Montale Chocolate Greedy
    Son Düzenleme PerfumeIsAnArt; 19-12-19, 19:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

Benim bu zamana kadar tek denediğim ve gerçekten son derece başarılı bulduğum Sevgili Murat Katran'ın tavsiyesi Hundred Silent Ways ile Hacivat layeri. Oldukça etkileyici oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
        Benim bu zamana kadar tek denediğim ve gerçekten son derece başarılı bulduğum Sevgili Murat Katran'ın tavsiyesi Hundred Silent Ways ile Hacivat layeri. Oldukça etkileyici oluyor.
        Layer benlik birşey değil. Ancak bu denilen hacivat hsw layer ı bir sene kadar önce bir youtuberda önermişti. Eğer sebastian(youtuber) ve Murat beyin aklına aynı şey gelmişse bu layer çok başarılı demekki bunu denemek lazım. Ama eğer aynı şey gelmemişse o zaman Sebastian üzdün beni ben senin yorumlarını tarafsız zannediyordum.

Yorum

• parfümledans
          parfümledans Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Daha geçen hafta denk geldim bahsettiğiniz youtuberın (Sebastian) videosuna Videosunda Milano'da Esxence fuarında Murat Katran ile sohbet ederken ondan gelen kokunun çok hoşuna gittiğini ve sorduğunda Hundred Silent Ways ile Hacivat kombinasyonu olduğunu öğrendiğini anlatıyordu. Sonra da o videoyu çekmiş sanırım. Bende şu an Hundred Silent Ways var. Bu kombinasyonu çok merak ederek bu hafta Hacivat'ın dekant siparişini verdim hatta

Nishane official hesabından bu layerı bir gonderide Sebastiandan bahsederek herkese tavsiye ettiğinde baya bir kullanıcı eleştirmişti. Yine aynı gönderinin altına Nishane hesabından gelen eleştiriler üzerine aslında tavsiye etmiyoruz ama bu gerçekten güzel oluyor demişlerdi. Denemek lazım..
        estefanyen

Yorum

Katmanlama hayatımda hiç yapmadığım bir uygulama. Çok başarılı bir hareket olacağını da düşünmüyorum. Belki bir gün elde bitmeye yakın veya kullanmadığım dekantları bileğim üzerine peş peşe sıkarak deneysel bir çalışma yaparım kim bilir

Yorum

Jo malone mağazalarında çok sık şekilde tavsiye ederler layerlamayı ama iki parfüm satmaya çalışmak olarak görüyorum ben bu durumu

Yorum

Bende farklı markalar ile hiç yapmadım ama yazın aventusun dumansı batch ile meyveli batch’leri karıştırdığımda enfes bir şey çıkıyor ortaya

Yorum

Layer denemez ama; tenime baccarat rouge sıktıktan sonra, çıkarken gömleğime hacivat sıkmıştım. 2 saat içinde rahatsız edici iltifatlar aldım. Yanlış anlaşılmasın çok beğenildi ama iltifatların yüksek dozu beni rahatsız etti

Yorum

Tom Ford'un 'Fougère d’Argent' ile 'Lost Cherry'i koktelleyince çok ilginç erkesi bir parfüm çıkıyormuş ortaya..ben daha henüz deneyemedim :-)

Yorum

Molecules 01 ile maskülen parfümleri karıştırıyorum genelde initio firmasının magnetic blend serisi katmanlama için çıkarılmış denemek lazım.

Yorum

Yarın Club De Nuit İntense ile Montblanc Explorer'ı bir deneyeyim bakalım. Belki iyi bir aventus ortaya çıkar

Yorum

Tuscan Leather-Aventus

Yorum

molecule 02 ve aventus ., lalique white ve terre deneyin bende layer çok aklıma geldikçe yazarım...

Yorum

İşleniyor...
                          X