Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sevemediğiniz nota veya notalar ve nedenleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Süt ile pek problemim olmamasına rağmen süt notasından nefret ediyorum, bence içine girdiği parfümü çok ağırlaştırıyor. Bunun dışında baskın karanlık vetiver, baskın çikolata, çam ve sentetik turunçgilleri de sevmiyorum.

Yorum

Meşe yosunu zaten yakın zamanda kalkacakmış herhalde çünkü hiç parfümde ayırt edemiyorum

Yorum

Vetiver (kabe samanı) fena baş ağrısı yapıyor.
        Sadece garçons.

Yorum

Şeftali ve yasemin zaman zamanda kakule...

Yorum

Vetiverden hiç haz almıyorum . Vetiverli kokuları hep bir birine benzetirim zaten genel itibarıyla vetiverler yazlık baharlık kokularda daha çok kullanılıyor ve bende yazlık kokulardan hiç haz almam ve burnu çok tırmalıyor.

Yorum

Allah belanı versin paçuli, vetiver, meşeyosunu(oakmoss), oud... sanırım çok fazla olan bende notalardır. Vetiver bana direkt çiş kokuyor Dior homme intensei bile çook sevememe nedenlerimden. Çişli nane =Paçuli. Aslında burnum bayağı iyi çünkü ballıbabagillerdenmiş paçuli ve nane de o aileden. Keza= aşırı yoğun nane de sevmem parfümde özellikle ilk notalarda gülle, karanfille, vetiverle falan kombinlendiyse. Amber, misk, castoreum, civet... Kısaca ayvansılar. Bunlar bir tuhaf ama narciso r. Poudreedeki gibi veya narciso edp beyaz şişe, PUDRAMSI çiçeksi bir havadaysa misk okay. Karanfil... Baktım hep VİNTAGE parfümler ve ben genelde vintage anneanne babaanne ağır tozlu parfüm sevmiyorum karanfil kadın vintagelarda bolca bulunuyor. +keza oakmoss bu arkadaş da vintage parfümlerde genelde.

Yorum

Ben de vetiver ,oud ve paculi yi pek sevmem. Nadirdir bunları içeren sevdiğim parfumler .Çünkü girdikleri kokuları genelde ağırlaştırıyorlar. Domates yaprağı da kötü bir nota onu sadece la coste essentialda sevdim o da fresh bir parfüm olduğu için. Hayvansı notaları da çok tercih etmem. Vintage parfümler arasında ağır ve baskın olanları da sevmiyorum. Özellikle oud diye bir nota var tövbeler olsun. Unutmadan söyleyeyim ozon içeren parfümler yumurtamsi kokuyor bu da beni itiyor

Yorum

İşleniyor...
                X