Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane Ani'ye Fifi Ödülü

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Ani'ye Fifi Ödülü

Click image for larger version

Name:	D3EBBC13-BBFA-4341-9A02-1705118B0C5C.jpeg
Views:	379
Size:	107.9 KB
ID:	144636

Göğsümüzün kabarmasına sebep olacak bir haber ileteyim size. Geçtiğimiz haftasonu Rusya'da yapılan Fifi parfüm ödüllerinde milli markamız Nishane, Ani isimli parfümü ile yılın en çok ses getiren niche parfümü ödülüne layık görülmüş. Bu vesile ile sahipleri Mert Güzel ve Murat Katran'a tebriklerimizi iletiyoruz. Başarılarınız daim yolunuz açık olsun.

Ben de tam da bugün dekant edinmiştim kutlayayım bu vesile ile.

Yorum

Çok mutlu oldum bekleniyordu zaten.

Yorum

Kullanımı keyifli, çok katmanlı, derin ve şok edici bir parfüm, kesinlikle haketti.

Yorum

tebrikler Nishane başarılarının devamını diliyorum

Yorum

Tebrikler, gurur duydum.

Yorum

Tebrikler hakedilmiş bir ödül, unisex kullanımı ile eşimle severek kullanıyoruz

Yorum

Eleştirilere cevap gibi olmuş bu ödül. 2019 da öne çıkmayı başaran bir parfüm gerçekten de.
                estefanyen

Yorum

Tebrikler benimde favori markam ayrıcada ülkemizi böyle kalite ve başarılı markların temsil etmesi çok önemli

Yorum

Helal Olsun yerli Niş markamız Nishane'ye..Tebrikler

Yorum

Tebrik ediyor gurur duyuyoruz keşke kendi ülkesinde fiyat politikasını biraz gözden geçirse

Yorum

Ödül haberini görünce parfümün dekantını alma isteğim kabardı birden

Yorum

Bir Türkiye'de tutamadı Nishane - bu durum bana "Her peygamber yurdundan kovulur" özdeyişini hatırlatıyor :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
                            Bir Türkiye'de tutamadı Nishane - bu durum bana "Her peygamber yurdundan kovulur" özdeyişini hatırlatıyor :-)
                            Aslında tutmadı demek pek yerinde olmaz. Parfümle gerçekten ilgilenen ve parfümü bilen kesim markanın hakkını sonuna kadar veriyor. Tabi bu kesim ülkemizde azınlıkta olduğundan ve Türk markalarına olan ön yargıdan dolayı ooooo o kadar para verilirmi bu markaya. Bu markada ne o paraya ben kaç tane akua di ciyo alırım sen biliyonmu diyen tayfanın yaftalamsından ibaret. Bu ödülde kapak olmuş böylelikle.

Yorum

Arkadaşlar herkese çok teşekkürler güzel dilekleri için, bizim için ödül ikinci planda, önemli olan Nishane severlerin parfümlerimizi sevmesi, orijinal işlerimizi takdir etmesi, yaptığımız çalışmaların karşılığını bulması tabi ki sevindirici ama bizim önceliğimiz değil ne yazık ki ) tekrardan ilk günden beri yanımızda olan, büyümemize tanıklık eden, dünyanın en iyi 10 niş parfüm evinden biri olarak gösterilmemize vesile olan herkese çok teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                              X