Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sevdiğiniz parfümlerin yıl tercihleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sevdiğiniz parfümlerin yıl tercihleri

Bazı yıllar vardır şimdinin bir önemi olmaz . Eskileri özler ve eskileri değerli köşelere koyar olduk hammadde ve şirketlerin kar hırsı yüzünden mükemmel olanların yıllar sonra kusurlarını görür olduk sizin için bu kokular neler ve neden o yılları tercih ediyorsunuz?

15 ile başlayan bütün ursalar benim için , ursa çok tuhaf bir batch yapılarına sahip kimisinde oud herkesin nefret ettiği o baskın kimisinde sadece görünüp kaçıyor belli bir süre sonra bulamayacağım sanırım

Ben de Ursa'nın 16 ile başlayan şişesini aldım ama devamını hatırlamıyorum. Güzel geldi bana belki açılışı törpülenmiş olan batch olabilir çünkü bana baya güzel geliyor açılışı.
    Creed Virgin Island Water 2015 şişesi var şahane geliyor performansı ama gerisini denemediğim için diğer yıllara bir şey diyemiyorum. 2015 yılına kefilim. Hindistan cevizi ve misket limonu dengesi çok iyi.

Yorum

Ben mesela beni bu hobiye ilk aşılayan parfümlerden biri olan Ralp Lauren Polo Sport'un 2001 öncesi üretimine bayılıyorum. Tabi bulmak oldukça zor olsada geçtiğimiz yıllarda 1 şişesini bulup müzeye kaldırdım. Şu anda ki parfümle alakası bile olmayan, her kokladığımda yüzümde küçük bir tebessüme neden olan sevdiğim bir parfüm

Yorum

İlk niş parfümüm aventus ‘tu onun için eski batch lerinden her bulduğunu alıyorum ama koleksiyonun en iyi batch 2012 vintage Şişesini görmem mutlu ediyor kullanmama gerek bile kalmıyor

Yorum

İşleniyor...
        X