Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En çok övgü alan kış parfümleri (Niche)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En çok övgü alan kış parfümleri (Niche)

Arkadaşlar en çok övgü aldığınız aynı zamanda günlük kullanımda sıkmayacak olan parfümler nelerdir? Hazır havalar da soğumaya başlamış ve indirimlerin olduğu bir zaman dilimine de girmişken, parfüm seçme konusunda kararsızlık yaşayan benim gibi birçok kişi için bu konunun oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jovoy - Remember Me
    Ormonde Jayne - Ambre Royal
    İnito - Side effect
    Armani Prive - Rose D'arabie

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ursa,Chergui,Jubilation XXV ilk aklıma gelenler. Oro da baya sevilmişti. Ambra Mediterranea’ya da vurulanlar olmuştu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
        Ursa,Chergui,Jubilation XXV ilk aklıma gelenler. Oro da baya sevilmişti. Ambra Mediterranea’ya da vurulanlar olmuştu.
        Jubilation günlük kullanıma uyar mı ya da güyüm seçer mi? Genelde spor giyiniyorum. Sweat kot pantolon gibi.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• caliban
          caliban Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Orasını bilemem hocam size kalmış.

Kendi kullandığım parfümler arasından Creed Aventus, FM Promise ve YSL Caftan. Aventus evet kışlık değil ama aklımın almayacağı şekilde çevremdeki kişilerden iltifat alıyor (bu arada ben Aventus seven bir insan değilim).

Bunlar dışında Xerjoff Naxos, MFK Grand Soir, PdM Carlisle, Van Cleef & Arpels Ambre Imperial, Nicolai New York Intense, Guerlain Tonka Imperiale zamanında dekant olarak kullanıp iltifat aldığım kokular olmuştu.

Yorum

kullandıklarım arasında övgü aldıklarım mancera red tobacco, sl chergui, montale honey oud, xerjoff naxos ve creed royal oud

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Mancera red tobacco ve dior fahrenheit le parfum

Yorum

Unisex niche parfümler arasında son zamanlarda en çok iltifat aldığım MFK Grand Soir, HDP Ambre 114 ve Lorenzo Villoresi Musk oldu.. Hepsi çok güzel bence.

Yorum

• murrjm
                murrjm Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ambre 114 iltifat alıyor demek hımm
                Ben zor olduğunu düşünerek korkarak kullanıyorum.Cesaret aldım bu yorumdan
                Son Düzenleme murrjm; 30-11-19, 21:54. Tarafından yapıldı.

Creed aventus’un dumanlı batch leri. Çoğu kış parfümünden daha başarılı montabacco intensivo ve pardon şu sıralar başı çekiyor

Yorum

Tek bir tane yazayım. Ne zaman kullansam mutlaka sorulan ve beğenilen The Merchant Of Venice Arabesque

Yorum

Memo italian leather ve casanova , Hermes ambre narguile de olabilir

Yorum

İşleniyor...
                  X