Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sevgililer Günü Parfümü

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sevgililer Günü Parfümü

Malum önümüz sevgililer günü belkide bir çok kişinin aklına gelebilecek ilk hediyelerdendir parfüm. Peki siz eşinize sevgilinize bu sevgililer gününde parfüm alsanız 14 şubat sevgililer gününe yakıştırdığınız parfüm hangisi olurdu?

hocam sanırım clive x yada roja dove danger

Yorum

olsaydı, ve parfüm alacak olsaydım j'adore alırdım.

Yorum

Benim aklıma ilk gelen Love oldu

Yorum

Beymen indirimiyle esime FM Une rose aldım. Ben yine Derby kullanırım sanırım.

Yorum

Ben kız arkadaşıma kelly caleche aldım. umarım beğenir Doğum gününde la petite robe noire almıştım, oldukça beğenmişti.

Yorum

tamamen para tuzağı olarak gördüğüm bir gün. ama seviyorum sevgililer gününü çünkü hediye almak vesilesiyle Victoria's secret mağazasına girebiliyorum. başka zaman utanıyorum.

Yorum

Umdugum gibi cikarsa Nishane - Duftbluten hediye etmeyi dusunuyorum.

Yorum

keşke erkek arkadaşım bana da parfüm hediye etse. çok mutlu olurdum sanırım. hiç anlamaz parfümden sen gel beğen alıyım der ama ben istiyorum ki parfümeride dolaşsın kokuları denesin. üstümde koklamak istediği kokuyu kendi alsın.

Yorum

LIDGE Vintage şişemi kullanmayı düşünüyorum. Drydown'u çok başarılı ve çekici.

Yorum

kesinlikle Shiseido Zen .

Yorum

Ben eşime Dolce Gabbana İntenso aldım.Ama itiraf ediyorum daha çok kendim kullanmak için aldımÇok seviyorum kokusunu...

Yorum

Sanırım burda romantik çekici bişeyler yazmak gerekiyor malesef bana hitap etmiyor..eşimde parfum gördükçe sinir oluyor zaten..ama sevgililer günü olayına böyle günlere sinir oluyorum

Yorum

Sevgilim yok ama eğer olsaydı Carnal Flower yada Nishane Colognise/Vjola almak isterdim.

Yorum

İşleniyor...
                          X