Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Parfümü Alacağım Konusunda Yardım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hangi Parfümü Alacağım Konusunda Yardım?

Öncelikle Herkese Hayırlı Sabahlar;

Arkadaşlar aşağıda saydığım parfümler arasında hangisini alacağıma karar veremedim , baya esmer tenliyim ve kalıcılığı ile farkedirliği yüksek bir parfüm olsun istiyorum hangisini önerirsiniz?

Blue De Chanel EDP
    Givenchy Gentlemen
    Jean Paul Gaultier İn The Navy
    Chanel Coco Mademoiselle
    Chane No 5
    Paco Rabanne One Million

Bunların dışında önerilerinizi de alabilirim daha çok vanilya,hindistan cevizi, kakao , tütün tarzı kokuları seviyorum.

Not: Maksimum 850-900 TL Bütçe.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MODDANGER View Post
      Not: Maksimum 850-900 TL Bütçe.
      Bütçeniz bu düzeyde ise niche parfüm alabilirsiniz. Yazdığınız parfümlere istinaden kaliteli ve fenel beğeniye uygun hemde bu fiyat düzeyinde MFK Amyris Homme öneririm.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MODDANGER
        MODDANGER Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam malesef sadece bir siteden alacağım için orda da genel olarak designer parfümler var niche parfüm pek yok.

O bütçeye alınacak en iyi parfümler (Designer olarak)

Gucci İntense Oud
      Dior Homme Parfum
      Prada L'Homme
      Terre D'Hermes

Yorum

hocam fragrantica sitesinde sevdiğiniz notaları seçerek arama yapın çıkan sonuçlara göre sevebileceğiniz parfümleri forumda dekant olarak denedikten sonra şişeli satın alın derim kör alıştan uzak durun bence

Yorum

Hangi siteden alacaksınız bilmiyorum ama bu bütçeyle gerçekten birçok niş parfümü full şişe olmasa bile hatırı sayılır dolulukta forumdan temin edebilirsiniz ya da Nokta Kozmetik veya Uzay Exclusive isimli forumca herkes tarafından alışveriş yapılan parfüm satış noktalarından alabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğiniz notalara sahip birkaç aklıma gelen parfüm şu şekilde;

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme EDP
          Chanel Egoiste
          Tom Ford Tobacco Oud ve Tobacco Vanille
          Xerjoff Naxos
          Parfums de Marly Pegasus
          Creed Virgin Island Water

Yorum

bütçene 150 tl daha ekleyerek 125 ml parfums de marly herod alabilirsin.
            ya da 250-300 tl ye thierry mugler pure havane al gitsin.

Yorum

matrai hocam peki Blue Chanel EDP, Dior Sauvage EDT, 1 Million Lucky EDT, Armani Code Profumo EDP, Bvlgari Black Orient EDP bunlardan hangisini almamı önerirsiniz Farkedirliği ve kalıcılığı yüksek olmasını göz önüne alaraktan ?

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Zaten seçimleri yapmışsın. Hepsi üç aşağı beş yukarı aynı performans aralığında. Bu saatten sonra sadece kendi tarzına uygun olanı Alman gerekir ki tarzını bilemediğim için bu konuda yardımcı olamam

Esmer tenliysen nichelere geçme zamanın gelmiş ne o beyazlar gibi designer falan

Yorum

İşleniyor...
              X