Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bana bir Fujer lazım, o da bu gece lazım..

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bana bir Fujer lazım, o da bu gece lazım..

Yıllar önce HugoBoss Sport, yeşil renkli ve çam ağaçı ve saf yeşillik kokan bir parfüm kullanmıştım. En son sadece rengini benzettiğim için bile olsun, Armani Wood essence aldım ama nafile,kokusu hiç mi hiç benzemiyordu...

Click image for larger version  Name:	aaa.jpg Views:	0 Size:	38.1 KB ID:	141054

Bana böyle buram buram çam ağacı ot,börtü böcek kokan birşeyler önerir misiniz abilerim ablalarım ..?

Hermes - Un Jardin En Mediterranee favorim. İkincil olarak ise Jacques Fath - Green Water diyebilirim. 2008 yılında kullandığım Hugo Boss - XY'de o tanıma uyuyordu. Ama 12 sene öncekine göre şuan nasıl kokuyor tam olarak bilemiyorum

Yorum

Lalique Equus *
      Loewe - Essencia
      Armani Eau De Cedre
      Pryn - Taiga

Yorum

Bahsettiğiniz Hugo'nun kokusunu bilmiyorum ama günümüz modern dünyasında Amouage Beach Hut'ı kesinlikle deneyin derim

Yorum

• uncle-benjen
          uncle-benjen Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Beach Hut güzel bir koku ama bahsettiğim çam kokusuna biraz uzak hocam, yine de teşekkürler..

Çam ağacı, kozalak, reçine vs açısından Slumberhouse Norne ve belli bölümleriyle Serge Lutens Fille en Aiguilles düşünülebilir.

Yorum

Davidoff zino diyen olmamis. Çam gibi çam bence.

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Pino Silvestre eskilerden.. fujer ve çam. Daha modern bir şeyler bakıyorsanız Tom Ford Vert(fr. yeşil) serisine göz atın derim. Bir de Tom Ford Italian Cypress olabilir
            estefanyen

Yorum

Polo Green. Net yeşil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Optuna View Post
                Lalique Equus *
                Loewe - Essencia
                Armani Eau De Cedre
                Pryn - Taiga
                parfummerakı forumuna üye olduğum ilk zamanlardı.
                ve taiga bana hediye edilen ilk kokuydu emrah hocam, tekrar teşekkürler
                ve taiga harika bir yeşildi...

Yorum

• Optuna
                  Optuna Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Uzun zamandır goremiyorum seni forumda kardeşim, merhabalar

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                Çam ağacı, kozalak, reçine vs açısından Slumberhouse Norne ve belli bölümleriyle Serge Lutens Fille en Aiguilles düşünülebilir.
                +1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                  Elimde ki norneyi kullanmaya kıyamıyorum hocam. Bu arada norne aslında birazda tütsü ile harmanlanmış çam gibi kokuyor

Yorum

İşleniyor...
                  X