Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Arayip da bulamadiginiz parfumler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Arayip da bulamadiginiz parfumler

Herkese merhaba, Turkiye’de arayip da bulamadiginiz designer parfumler neler? Mesela ilk aklima gelen Mugler Cologne, rasasi serisi, armaf ( sadece club de nuit mevcut) opium edp erkek, versace dreamer. Yurt disinda eczane tarzi yerlerde zamaninda gorup de ucuz almadigim ve pismanligini yasadigim bazi parfumler

Orjinal yazı sahibi: Kevpar07 View Post
    Herkese merhaba, Turkiye’de arayip da bulamadiginiz designer parfumler neler? Mesela ilk aklima gelen Mugler Cologne, rasasi serisi, armaf ( sadece club de nuit mevcut) opium edp erkek, versace dreamer. Yurt disinda eczane tarzi yerlerde zamaninda gorup de ucuz almadigim ve pismanligini yasadigim bazi parfumler
    Istanbul Havalimani Dutyfree'de var hocam yolunuz duserse Mugler Cologne ve versace dreamer mevcut hatta dreamer 19 € du sanirim.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Cok iyi oldu ogrendigim, cok cok tesekkur ederim emreozrtk👍🙂

Yorum

Mugler Cologne bazı yerlerde mevcut iyi araştırırsanız bulunabiliyor.

Yorum

Loewe 7 Anonimo. Çok sevdiğim bir koku ama bulamıyorum. Birde DHI vintage ve Hypnotic Poison vintage bulsam

Yorum

Loewe 7 anonimo hic denemedim, hatta gormedim. Dhi vintage denk geliyor sik araliklarla ikinci el sitelerinde, hatta anlamadigi icin bilmeden vintage satanlar var.

Yorum

Arkadaşlar bu arada çok enteresan nette hiçbir yerde Pure Malt ve Pure Havane yok. Pure Malt'ı çok özledim alayım dedim. Yok hiçbir yerde baya şaşırttı.

Yorum

Perfumepoint magazasinda pure havane vardi 1 ay once bayaga da indirimliydi fiyati. Subeleri arayip sormak lazim

Yorum

Arkadaslar bu arada carsamba fransa’ya gidiyorum. Tum eczane market tarzi yerlerde cok guzel seyler buluyordum ve yine bakacagim. Aklinizda olan bir sey varsa designer split de yapabilirim. Nis almayacagim cunku oncelik listem kabarik ama vintage veya ulkemize hic gelmemis bir seyler bulursam hemen alacagim

Yorum

coromandel edt bulursanız bence hiç kaçırmayın derim çok özel bir koku

Yorum

• xPixa
                      xPixa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben 1.5 ay önce Gardrops uygulamasında ParfümAvrupa isimli bir satıcıda denk gelmiştim 75 ml şişesine fakat güvenemeyip almamıştım. Almamakla doğru mu yaptım yoksa hata mı cidden bilemiyorum.

Bence doğru yaptınız tanımadık bilmedik insanlardan almamakta fayda var forumlarda zaten bu yüzden yokmu hele ki şu zamanda bence hiç bulaşmamak gerekir diye düşünüyorum çınar hocam

Yorum

• xPixa
                      xPixa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kapalı ambalajlı üründü ama almış olsaydım bile artık EDT üretimi olmadığından dolayı elim o kadar az gidecekti ki şişeye kullanmaya kıyamayacaktım. O yüzden biraz da almamak istedim

İyi yapmssınız ama edp ile edt arasında çok farkvar bence

Yorum

edt de notalar çok daha belirgin daha naif bir koku edp bana biraz karanlık ve boğucu gelmişti edt 2015 üretim vardı elimde satttıgıma çok pişman oldum açıkcası gerçekten bazı kokulara zaman tanımak gerekli diye düşünüyorum acele karar vermemek lazım

Yorum

Şişeli olarak değilde decant olarak şunları arıyorum elinde olan varsa alırım bi pm
                        Ex Idole Ryder
                        Agonist Isis
                        Shiseido Basala

Yorum

İşleniyor...
                        X