Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

favori parfümünüz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• favori parfümünüz?

İşte budur dediğiniz bir parfüm var mı arkadaşlar?

Öyle bir parfüm olsa yeni parfümleri takip etmez forumlarda yazılanları okumaz dekant almazdım muhtemelen, ama bu dediklerimin hepsini yapıyorum ve bir parfüm için verilecek en yüksek not benim için on üzerinden dokuz bucuk, on üzerinden on parfümü bulursam diğer şişelerimi bağışlarım

Yorum

İşte biz o gün..

Yorum

Ne yazıkki asla olmadı, hiç olmayacak gibide duruo 10 üzerinde 9 alıyor hepsi, benden 10 üzerinden 10 alan yok alsa bile favorim olmuyacaktır kendisi

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

ben şanslıyım bir kaç tane favorim var. bond amber,killian sth,creed git son olarakta memo african leather bu listee girdi

Yorum

şu an için desinger Dior Sauvage niche ise Creed Aventus

Yorum

Vintage Kouros

Yorum

YSL Rive Gauche, Paris, Chanel 19

Yorum

bu hobiye başlama sebebim tam da bu soruydu. best male fragrance 2016 diye youtubedan ararken kendimi 3 yıldır dekant parfum alırken buldum . artık arayış, vuslattan keyifli hale geldi. bende de henüz yok.

Yorum

Harbiden katılıyorum bende en beğendiğim kokuyu bulurum şişeli alır bittikçe kullanırım amacıyla girdim bu işe ama belki 10 yıl yetecek kadar parfüm olduğu halde hala arayış içindeyim Allahım bilir bakalım ne kadar sürecek böyle

Yorum

Tam buluyorum derken yeni denemelerle bir önceki hafızamdan siliniyor şu an parfüm dolabı çeşitlerini bakıyorum imza parfümü defterini kapattım artık

Yorum

beni en çok cezbeden Nishane- Ani oldu
                        Son Düzenleme Sonertan; 11-06-20, 11:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

anlık bile değişebiliyor ama şimdilik favorilerim,

paçuli vetiver dalında JovoyPrivate Label

oriental gourmand olarak Xerjoff Ceylon

ud yorumu olarak Amouage Opus XI

parlak çiçeksi narenciye olarak AnnetteNeuffer Hepster

birini seçmem gerekirse Hepster derim. hiç sıkılacağımı düşünmüyorum bunu koklarken. diğerleri uzun vadede sıkar ama beni.

Yorum

İşleniyor...
                          X