Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Massimo dutti parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Massimo dutti parfümleri

Merhabalar, bugün massimo dutti mağazasında dolaşırken Kasbah sunset, Island accord ve Sandy papirus adlı 3 yeni parfümleri dikkatimi çekti özellikle Kasbah Sunset egzotik kokusu ve kalıcılığı ile beğenimi kazandı. Bu parfümleri deneyen veya kullanan varsa yorumlayabilir mi? Fiyatını hak ediyorlar mı( her biri 250 TL) yoksa zara parfümleri ayarındalar mı tecrübeli burunlu arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

Bi' çok kez önünden geçtim parfümler hiç dikkatimi çekmemiş. Uygun bi' vaktimde deneyip sizi bilgilendirmeye çalışırım.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Yorumlarınızı bekliyorum alsam mı almasam mı kararsız kaldım Ben de bir sonraki gidişimde Sandy Papirusu deneyeceğim.

Yorum

Zara’dan kaliteli kokuları Güzel yazlık ferah parfümleri var Sandy Papirüs güzeldi hafif Creed havası var gibi yanlış hatırlamıyorsam 3 lü setleride oluyordu

Yorum

Ben de Massimo dutti parfümlerini denedim; ve hoşuma gitmişti; Zara kadar sürekli tüketiciyi parfümle bombardıman etmiyorlar zannedersem; bence fiyat gayet iyi..ama performans nasıl bilmiyorum; çünkü satın almadım tabii ki. Niye almadım ve niye tabii ki diyorum; çünkü bende şöyle saçma sapan küçümseyici bir gurur oluşmaya başlamıştı...Creed, Parfums de Marley, Frederic Malle, Ormonda Jayne vs. varken; ve ben bu gizli markaları biliyorken :-)...hiç tenezzül eder miyim? :-)) Ama artık yavaş yavaş bu gurur da azalıyor :-)

Yorum

İşleniyor...
          X