Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Uzay Exclusive Bülent Beye Meydan Okuyorum...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Gs alır 2-1 diyorum

Yorum

1-2 olsa yeter

Yorum

Beliktaşlı olarak kazanmak isterim ama Galatasaray 3-2 alabilir.

Yorum

Gs 2-1 kazanır diyorum

Yorum

Ercan Taner’in “Sergen attı şampiyonluk geldi” efsanevi cümlesinden sonra bu seferde;

”Burak attı şampiyonluk geldi” cümlesini bekliyorum inşallah.

🏴🏳️🏁

Yorum

Gs:1 BJK:2 diyorum ben. Filozof Şenolu şampıyon yaparlar bu sene

Yorum

GS ilk golü atar, skoru korumak isterken bir tane yer, iki takım da birer kırmızı kart görüp hakemin de ne şiş yansın ne kebap kıvamındaki desteğiyle sonuç 1-1' de kilitlenir.

Yorum

2-1 GS alır bence

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

2 - 1 Galatasaray'ım alır diyorum

Yorum

Gönder gelsin Fetes Persanes'ı

Yorum

Bülent beye geçmiş olsun diyorum

Yorum

Cömertliğinden dolayı Bülent Bey'e teşekkür ederim. Tüm Galatasaraylıları tebrik ediyorum
                          estefanyen

Yorum

Gitti Bülent abinin MDCI

Yorum

Foruma Hoşgeldin MDCI

Yorum

Tırsık, korkak Şenol hoca maça dünyanın en sefil, en ezik, en yeteneksiz oyuncusu Necip ve Lens ile başlarsa haliyle yenilgi kaçınılmaz son olur.. 9 kişi ile bu kadar olur.

Ben asla hakeme laf etmiyorum, taç yanlış verdi, vermedi, faulumüzü verdi, vermedi umurumda değil.

Mesele Şenol hocanın maça korkakça çıkması.. 6 maç üst üste kazanan takım ritmini yakalamış neden bozuyorsun. Necipte bizim göremediğimiz nasıl biz özellik var ki bu maçta oynatıyorsun..

Bugün Fatih Terim Beşiktaşın hocası olsa sizce maça
                                Kagava varken Necip ile mi
                                Adriano varken Caner ile mi
                                Q7 varken Lens ile mi çıkardı..

Cesurlar her zaman kazanmasa bile yenilgiden bile alnı dik çıkarlar ama korkaklar her zaman rezilce yenilmeye mahkum olurlar. Yediğimiz iki gol ve oynadığımız oyun rezilceydi..korkaklığın neticesi işte bu..

Her takımın kaptanına bakıyorum ya en karizmatik, ya sahada bir duruşu olan, ya çok yetenekli ya da çok yürekli bir oyuncuyu seçerler.. Arkadaş bizim kaptan necip.. Dünyanın en sefil, en ezik, hiçbir takım arkadaşının haklı olarak takmadığı, adam yerine koymadığı zavallı Necip bizim kaptanımız..

Kızgınım.. Kusura bakmayın konu ile alakasız oldu ama çok kızdım..

Yorum

• Drekoo
                                  Drekoo Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  BJK iyi oynadı kötü oynadı bu farklı bir konu. Bir FB li olarak Şenol hocayı ilk 11 okunurken ben de çok eleştirdim. Yalnız hakemim eyyamcılığı ve yayıncı kuruluşun BJK aleyhine yanlış verilmiş hiçbir kararın tekrarını vermemesi benim garibime gitti. Hadi hakemi anladık da yayıncı kuruluşa ne oluyor onu çözemedim ben.
                              İşleniyor...
                              X