Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel - Allure Homme Sport Extreme

Yorum

• Creed Virgin İslan Water

Yorum

• Cartier Declaration Parfum

Yorum

• 1899 Hemingway Histoires de Parfums

Yorum

• Ormonde Jayne Man

Yorum

• Mugler Cologne

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Acqua di Parma Oud

Yorum

• Chopard Casran

Yorum

• J'adore edp 😍 ben J'adore kullabdığım zaman sanki parfüm kokmuyorum...BEN kokuyorum...

Yorum

• Xerjoff Mefisto. Güçlendirilmiş ve maskülenlik dozajı arttırılmış Creed SMW diyebiliriz kendisine. Pek bir yenilik getirmiyor ama yazlık kalıcı ve farkedilir parfümün parmakla sayılabileceği bir devirde alternatifsiz kalıyor. Kullanımı kolay genel beğenisi oldukça yüksek.

Yorum

• Davidoff Wood Blend - Hakan'ın dediği gibi Declaration'un yağlı hâli.

Yorum

• Xerjoff Renaissence tam havası

Yorum

• Evde gecirilen sakin miskin huzurlu bir gun, sabah dustan sonra boynuma degdigirilmis 1-2 damla MFK Apls.. Saatler sonra sakinlemeye baslayip tam bir keyif kokusuna donustu, harika birsey.

Yorum

• Florentine İris, yani seneler önce koklayıp 3 4 tane dekant bitirip yerine opus V prada gibi temiz ve kaliteli iris kokularıda almış olmama ragmen, yeniden aklıma düştü. Beğeniyorum bu kokuyu

Yorum

• Hermes Un Jardin Sur Le Nil. İlginç, eşsiz ve benim için bir o kadar da kötü bir açılışa sahip. Bünyeme fazla yabani ve rahatsız edici geldi. Ama açılışı atlattıktan sonra hoş bir çiçeksi kokuya evriliyor. O kısımları parfümü benim için çekilir hale getirdi.

Yorum

İşleniyor...
                                X